NAFTALEN, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50280481
DIČ: 2120263002
IČ DPH: SK2120263002
Mýto pod Ďumbierom

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mýto pod Ďumbierom Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.12
Dátum vzniku: 20. 4. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2016
Spisová značka: Sro/51989/S
Predmet podnikania (výber): sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Fridrich Rosa od 20. 4. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť NAFTALEN, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 4 % na 13,1 tis. € a tržby jej narástli o 4 % na 70,7 tis. €.

70,7 tis. €
Tržby
13,1 tis. €
Zisk
74,5 tis. €
Aktíva
26,5 tis. €
Vlastné imanie
64 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 27,1 tis., 2022 22,2 tis., 2023 6,3 tis., 2024 13,5 tis., 2025 13,1 tis.202127,1 tis.202222,2 tis.20236,3 tis.202413,5 tis.202513,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 67,7 tis., 2022 75,0 tis., 2023 86,3 tis., 2024 67,9 tis., 2025 70,7 tis.202167,7 tis.202275,0 tis.202386,3 tis.202467,9 tis.202570,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 70,7 tis. € 13,1 tis. €
2024 67,9 tis. € 13,5 tis. €
2023 86,3 tis. € 6,3 tis. €
2022 75,0 tis. € 22,2 tis. €
2021 67,7 tis. € 27,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie26,5 tis. €
  • Záväzky48,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma NAFTALEN, s.r.o. v konkurze?

NAFTALEN, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma NAFTALEN, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala NAFTALEN, s.r.o. tržby 70,7 tis. €.

Je firma NAFTALEN, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 NAFTALEN, s.r.o. dosiahla zisk 13,1 tis. €.

Je NAFTALEN, s.r.o. platiteľom DPH?

NAFTALEN, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma NAFTALEN, s.r.o. sídli?

NAFTALEN, s.r.o. má sídlo na adrese Mýto pod Ďumbierom, 976 44.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026