Hammerl Textilcare k. s.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50274503
DIČ: 2120249329
IČ DPH: SK2120249329
M. R. Štefánika 2760/106, Malacky

Základné údaje

Právna forma: Komanditná spoločnosť
Sídlo: M. R. Štefánika 2760/106, Malacky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ostatné osobné služby 96.01
Dátum vzniku: 9. 4. 2016
Základné imanie: 250 €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2017
Spisová značka: Sr/1604/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Robert Hammerl od 23. 3. 2016
    člen štatutárneho orgánuspoločník
  • TC s. r. o. od 9. 4. 2016
    člen štatutárneho orgánuspoločník
  • Mag. Birgitt Hammerl od 2. 7. 2021
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Hammerl Textilcare k. s. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 56,6 tis. € a tržby jej klesli o 13 % na 3,9 mil. €.

3,9 mil. €
Tržby
56,6 tis. €
Strata
3,9 mil. €
Celkové výnosy
982,0 tis. €
Aktíva
-109,0 tis. €
Vlastné imanie
111 %
Celková zadlženosť
26,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −341,2 tis., 2022 100,6 tis., 2023 260,6 tis., 2024 479,2 tis., 2025 −56,6 tis.2021−341,2 tis.2022100,6 tis.2023260,6 tis.2024479,2 tis.2025−56,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,5 mil., 2022 2,6 mil., 2023 4,3 mil., 2024 4,5 mil., 2025 3,9 mil.20211,5 mil.20222,6 mil.20234,3 mil.20244,5 mil.20253,9 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,9 mil. € -56,6 tis. €
2024 4,5 mil. € 479,2 tis. €
2023 4,3 mil. € 260,6 tis. €
2022 2,6 mil. € 100,6 tis. €
2021 1,5 mil. € -341,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok292,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky625,3 tis. €
  • Finančné účty38,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie26,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie250 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-52,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-56,6 tis. €
  • Rezervy16,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky53,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,0 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Hammerl Textilcare k. s. v konkurze?

Hammerl Textilcare k. s. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Hammerl Textilcare k. s. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Hammerl Textilcare k. s. tržby 3,9 mil. €.

Je firma Hammerl Textilcare k. s. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Hammerl Textilcare k. s. vykázala stratu 56,6 tis. €.

Je Hammerl Textilcare k. s. platiteľom DPH?

Hammerl Textilcare k. s. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Hammerl Textilcare k. s. sídli?

Hammerl Textilcare k. s. má sídlo na adrese M. R. Štefánika 2760/106, Malacky, 901 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026