AUREXIS s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50273230
DIČ: 2120276565
IČ DPH: SK2120276565
Blagoevova 28, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Blagoevova 28, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 31. 3. 2016
Základné imanie: 50,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 8. 2025
Spisová značka: Sro/110306/B
Predmet podnikania (výber): Prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov bez poskytovania iných než základných služieb spojených s pr…; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marek Žilinský od 17. 4. 2025
    konateľspoločník
  • Robert Szinghoffer od 4. 10. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť AUREXIS s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 94,3 tis. € a tržby dosiahli 452,7 tis. €.

452,7 tis. €
Tržby
94,3 tis. €
Zisk
454,2 tis. €
Celkové výnosy
223,2 tis. €
Aktíva
-118,7 tis. €
Vlastné imanie
153 %
Celková zadlženosť
25,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −136,1 tis., 2022 63,6 tis., 2023 64,4 tis., 2024 −1,7 tis., 2025 94,3 tis.2021−136,1 tis.202263,6 tis.202364,4 tis.2024−1,7 tis.202594,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 630,7 tis., 2022 935,0 tis., 2023 1,5 mil., 2024 0, 2025 452,7 tis.2021630,7 tis.2022935,0 tis.20231,5 mil.202402025452,7 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2024 0, 2025 454,2 tis.2021–2022–2023–202402025454,2 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2024 340, 2025 1,9 tis.2021–2022–2023–202434020251,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 452,7 tis. € 94,3 tis. €
2024 0 € -1,7 tis. €
2023 1,5 mil. € 64,4 tis. €
2022 935,0 tis. € 63,6 tis. €
2021 630,7 tis. € -136,1 tis. €

Výkaz ziskov a strát je podaný, tržby z predaja tovaru, výrobkov a služieb sú v ňom nulové.

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok7,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky23,7 tis. €
  • Finančné účty191,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie50,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-263,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie94,3 tis. €
  • Rezervy263 €
  • Dlhodobé záväzky262,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky79,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma AUREXIS s. r. o. v konkurze?

AUREXIS s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma AUREXIS s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala AUREXIS s. r. o. tržby 452,7 tis. €.

Je firma AUREXIS s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 AUREXIS s. r. o. dosiahla zisk 94,3 tis. €.

Je AUREXIS s. r. o. platiteľom DPH?

AUREXIS s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma AUREXIS s. r. o. sídli?

AUREXIS s. r. o. má sídlo na adrese Blagoevova 28, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026