PMA Levice, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50264893
DIČ: 2120249846
IČ DPH: SK2120249846
Einsteinova 24, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Einsteinova 24, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva a korku okrem nábytku 16.10
Dátum vzniku: 9. 4. 2016
Základné imanie: 20,9 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 25. 4. 2017
Spisová značka: Sro/149127/B
Predmet podnikania (výber): vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti; ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností; poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Peter Ďurian od 9. 1. 2020
    konateľspoločník
  • Adrián Ďurian od 25. 5. 2022
    spoločník
  • Ján Ďurian od 25. 5. 2022
    spoločník
  • Miroslava Ďurkovičová od 25. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PMA Levice, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 77 % na 40,0 tis. € a tržby jej klesli o 53 % na 598,7 tis. €.

598,7 tis. €
Tržby
40,0 tis. €
Zisk
599,7 tis. €
Celkové výnosy
3,0 mil. €
Aktíva
769,7 tis. €
Vlastné imanie
75 %
Celková zadlženosť
31,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −82,1 tis., 2022 −135,6 tis., 2023 692,4 tis., 2024 177,8 tis., 2025 40,0 tis.2021−82,1 tis.2022−135,6 tis.2023692,4 tis.2024177,8 tis.202540,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 57,6 tis., 2022 10,2 tis., 2023 1,7 mil., 2024 1,3 mil., 2025 598,7 tis.202157,6 tis.202210,2 tis.20231,7 mil.20241,3 mil.2025598,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 598,7 tis. € 40,0 tis. €
2024 1,3 mil. € 177,8 tis. €
2023 1,7 mil. € 692,4 tis. €
2022 10,2 tis. € -135,6 tis. €
2021 57,6 tis. € -82,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,2 mil. €
  • Zásoby254,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky258,9 tis. €
  • Finančné účty1,3 mil. €
  • Časové rozlíšenie41 €

Pasíva

  • Základné imanie20,9 tis. €
  • Fondy zo zisku2,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov706,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie40,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky2,3 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PMA Levice, s.r.o. v konkurze?

PMA Levice, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PMA Levice, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PMA Levice, s.r.o. tržby 598,7 tis. €.

Je firma PMA Levice, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PMA Levice, s.r.o. dosiahla zisk 40,0 tis. €.

Je PMA Levice, s.r.o. platiteľom DPH?

PMA Levice, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PMA Levice, s.r.o. sídli?

PMA Levice, s.r.o. má sídlo na adrese Einsteinova 24, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026