KONGRESY, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50260456
DIČ: 2120253410
IČ DPH: SK2120253410
Kopanice 3574/10, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kopanice 3574/10, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov 26.30
Dátum vzniku: 12. 4. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 30. 6. 2025
Spisová značka: Sro/110621/B
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Výroba komunikačných zariadení, spotrebnej elektroniky, počítačov a kancelárskych strojov; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Juraj Kellyér od 12. 4. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť KONGRESY, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 116 % na 81,5 tis. € a tržby jej narástli o 127 % na 112,8 tis. €.

112,8 tis. €
Tržby
81,5 tis. €
Zisk
189,5 tis. €
Aktíva
170,6 tis. €
Vlastné imanie
10 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,6 tis., 2022 1,0 tis., 2023 208, 2024 37,7 tis., 2025 81,5 tis.20213,6 tis.20221,0 tis.2023208202437,7 tis.202581,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 5,6 tis., 2022 2,9 tis., 2023 1,0 tis., 2024 49,7 tis., 2025 112,8 tis.20215,6 tis.20222,9 tis.20231,0 tis.202449,7 tis.2025112,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 112,8 tis. € 81,5 tis. €
2024 49,7 tis. € 37,7 tis. €
2023 1,0 tis. € 208 €
2022 2,9 tis. € 1,0 tis. €
2021 5,6 tis. € 3,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie170,6 tis. €
  • Záväzky18,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma KONGRESY, s.r.o. v konkurze?

KONGRESY, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma KONGRESY, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala KONGRESY, s.r.o. tržby 112,8 tis. €.

Je firma KONGRESY, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 KONGRESY, s.r.o. dosiahla zisk 81,5 tis. €.

Je KONGRESY, s.r.o. platiteľom DPH?

KONGRESY, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma KONGRESY, s.r.o. sídli?

KONGRESY, s.r.o. má sídlo na adrese Kopanice 3574/10, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026