Shigenobu Construction, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50259164
DIČ: 2120415319
Sedmokráskova 6, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Sedmokráskova 6, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 22. 3. 2016
Základné imanie: 5,5 tis. €
Spisová značka: Sro/110088/B
Predmet podnikania: Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomický poradcov

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Vladimír Števove od 11. 12. 2024
    konateľ
  • Shigenobu Trading, s.r.o. od 21. 1. 2025
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2023

Spoločnosť Shigenobu Construction, s. r. o. v roku 2023 zvýšila zisk o 1 % na 531 € a tržby jej narástli o 16 % na 446,3 tis. €.

446,3 tis. €
Tržby
531 €
Zisk
24,1 tis. €
Aktíva
18,5 tis. €
Vlastné imanie
23 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2019 5,4 tis., 2020 1,1 tis., 2021 427, 2022 525, 2023 53120195,4 tis.20201,1 tis.202142720225252023531
Tržby (€)
Tržby (€): 2019 294,2 tis., 2020 1,2 mil., 2021 491,3 tis., 2022 384,5 tis., 2023 446,3 tis.2019294,2 tis.20201,2 mil.2021491,3 tis.2022384,5 tis.2023446,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2023 446,3 tis. € 531 €
2022 384,5 tis. € 525 €
2021 491,3 tis. € 427 €
2020 1,2 mil. € 1,1 tis. €
2019 294,2 tis. € 5,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2023

Pasíva

  • Vlastné imanie18,5 tis. €
  • Záväzky5,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Shigenobu Construction, s. r. o. v konkurze?

Shigenobu Construction, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Shigenobu Construction, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2023 mala Shigenobu Construction, s. r. o. tržby 446,3 tis. €.

Je firma Shigenobu Construction, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2023 Shigenobu Construction, s. r. o. dosiahla zisk 531 €.

Kde firma Shigenobu Construction, s. r. o. sídli?

Shigenobu Construction, s. r. o. má sídlo na adrese Sedmokráskova 6, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026