Telart s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50256122
DIČ: 2120246777
IČ DPH: SK2120246777
Trieda Hradca Králové 1285/18, Banská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Trieda Hradca Králové 1285/18, Banská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.99
Dátum vzniku: 6. 4. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2016
Spisová značka: Sro/29575/S
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Montáž, oprava, servis a kontrola protipožiarnych výplní a uzáverov stavebných otvorov; Reklamné a marketingové služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. art. Katarína Surová od 6. 4. 2016
    konateľ
  • Radoslav Sura od 6. 4. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Telart s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 8 % na 10,2 tis. € a tržby jej klesli o 19 % na 342,6 tis. €.

342,6 tis. €
Tržby
10,2 tis. €
Zisk
360,8 tis. €
Celkové výnosy
135,2 tis. €
Aktíva
83,2 tis. €
Vlastné imanie
38 %
Celková zadlženosť
2,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 10,7 tis., 2022 4,7 tis., 2023 8,5 tis., 2024 11,1 tis., 2025 10,2 tis.202110,7 tis.20224,7 tis.20238,5 tis.202411,1 tis.202510,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 491,9 tis., 2022 429,3 tis., 2023 481,7 tis., 2024 423,9 tis., 2025 342,6 tis.2021491,9 tis.2022429,3 tis.2023481,7 tis.2024423,9 tis.2025342,6 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 494,5 tis., 2022 429,5 tis., 2023 486,8 tis., 2024 427,5 tis., 2025 360,8 tis.2021494,5 tis.2022429,5 tis.2023486,8 tis.2024427,5 tis.2025360,8 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 3,5 tis., 2022 2,1 tis., 2023 2,7 tis., 2024 3,2 tis., 2025 3,0 tis.20213,5 tis.20222,1 tis.20232,7 tis.20243,2 tis.20253,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 342,6 tis. € 10,2 tis. €
2024 423,9 tis. € 11,1 tis. €
2023 481,7 tis. € 8,5 tis. €
2022 429,3 tis. € 4,7 tis. €
2021 491,9 tis. € 10,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok57,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky20,7 tis. €
  • Finančné účty56,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku1,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov66,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie10,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky48,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky3,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Telart s.r.o. v konkurze?

Telart s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Telart s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Telart s.r.o. tržby 342,6 tis. €.

Je firma Telart s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Telart s.r.o. dosiahla zisk 10,2 tis. €.

Je Telart s.r.o. platiteľom DPH?

Telart s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Telart s.r.o. sídli?

Telart s.r.o. má sídlo na adrese Trieda Hradca Králové 1285/18, Banská Bystrica, 974 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026