IT4BI s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50254120
DIČ: 2120256743
IČ DPH: SK2120256743
Kopčianska 10, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kopčianska 10, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.01
Dátum vzniku: 20. 4. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 6. 2017
Spisová značka: Sro/114732/B
Predmet podnikania (výber): Počítačové služby; Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov; Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jaromír Kotala od 20. 4. 2016
    konateľspoločník
  • Marcela Kotala od 20. 4. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť IT4BI s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 6,2 tis. € a tržby jej narástli o 52 % na 217,0 tis. €.

217,0 tis. €
Tržby
6,2 tis. €
Strata
79,8 tis. €
Aktíva
54,6 tis. €
Vlastné imanie
32 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 14,7 tis., 2022 7,0 tis., 2023 −1,2 tis., 2024 704, 2025 −6,2 tis.202114,7 tis.20227,0 tis.2023−1,2 tis.20247042025−6,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 135,0 tis., 2022 98,0 tis., 2023 95,0 tis., 2024 143,0 tis., 2025 217,0 tis.2021135,0 tis.202298,0 tis.202395,0 tis.2024143,0 tis.2025217,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 217,0 tis. € -6,2 tis. €
2024 143,0 tis. € 704 €
2023 95,0 tis. € -1,2 tis. €
2022 98,0 tis. € 7,0 tis. €
2021 135,0 tis. € 14,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie54,6 tis. €
  • Záväzky25,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma IT4BI s.r.o. v konkurze?

IT4BI s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma IT4BI s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala IT4BI s.r.o. tržby 217,0 tis. €.

Je firma IT4BI s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 IT4BI s.r.o. vykázala stratu 6,2 tis. €.

Je IT4BI s.r.o. platiteľom DPH?

IT4BI s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma IT4BI s.r.o. sídli?

IT4BI s.r.o. má sídlo na adrese Kopčianska 10, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026