VIAL s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50244761
DIČ: 2120252134
IČ DPH: SK2120252134
Nižný Hrušov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nižný Hrušov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.99
Dátum vzniku: 12. 4. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 10. 2018
Spisová značka: Sro/48673/P
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Juraj Soták od 2. 4. 2024
    konateľspoločník
  • Lukáš Jevčák od 30. 9. 2016
    konateľ
  • Mgr. Denisa Jevčáková od 2. 4. 2024
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť VIAL s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 20 % na 3,2 tis. € a tržby jej klesli o 58 % na 17,3 tis. €.

17,3 tis. €
Tržby
3,2 tis. €
Zisk
11,9 tis. €
Aktíva
8,7 tis. €
Vlastné imanie
27 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 12,1 tis., 2022 10,0 tis., 2023 9,5 tis., 2024 4,1 tis., 2025 3,2 tis.202112,1 tis.202210,0 tis.20239,5 tis.20244,1 tis.20253,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 34,8 tis., 2022 37,4 tis., 2023 39,3 tis., 2024 41,4 tis., 2025 17,3 tis.202134,8 tis.202237,4 tis.202339,3 tis.202441,4 tis.202517,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 17,3 tis. € 3,2 tis. €
2024 41,4 tis. € 4,1 tis. €
2023 39,3 tis. € 9,5 tis. €
2022 37,4 tis. € 10,0 tis. €
2021 34,8 tis. € 12,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie8,7 tis. €
  • Záväzky3,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma VIAL s.r.o. v konkurze?

VIAL s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma VIAL s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala VIAL s.r.o. tržby 17,3 tis. €.

Je firma VIAL s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 VIAL s.r.o. dosiahla zisk 3,2 tis. €.

Je VIAL s.r.o. platiteľom DPH?

VIAL s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma VIAL s.r.o. sídli?

VIAL s.r.o. má sídlo na adrese Nižný Hrušov, 094 22.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026