Team Up s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50243411
DIČ: 2120248878
IČ DPH: SK2120248878
Na kopci 26, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Na kopci 26, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Športové, zábavné a rekreačné činnosti 93.21
Dátum vzniku: 2. 4. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2016
Spisová značka: Sro/110366/B
Predmet podnikania (výber): Administratívne služby; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Zuzana Keszőcze od 1. 8. 2019
    konateľ
  • Mgr. Ivan Bízik od 22. 9. 2022
    spoločník
  • Team Up SK s.r.o. od 22. 12. 2022
    spoločník
  • Zuzana Janočková od 22. 9. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Team Up s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 118 % na 66,5 tis. € a tržby jej narástli o 2 % na 531,9 tis. €.

531,9 tis. €
Tržby
66,5 tis. €
Zisk
535,0 tis. €
Celkové výnosy
387,0 tis. €
Aktíva
156,5 tis. €
Vlastné imanie
60 %
Celková zadlženosť
28,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −15,4 tis., 2022 16,2 tis., 2023 33,3 tis., 2024 30,5 tis., 2025 66,5 tis.2021−15,4 tis.202216,2 tis.202333,3 tis.202430,5 tis.202566,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 87,0 tis., 2022 365,4 tis., 2023 495,0 tis., 2024 519,4 tis., 2025 531,9 tis.202187,0 tis.2022365,4 tis.2023495,0 tis.2024519,4 tis.2025531,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 531,9 tis. € 66,5 tis. €
2024 519,4 tis. € 30,5 tis. €
2023 495,0 tis. € 33,3 tis. €
2022 365,4 tis. € 16,2 tis. €
2021 87,0 tis. € -15,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok284,5 tis. €
  • Zásoby4,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky37,7 tis. €
  • Finančné účty47,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie13,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy411,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-326,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie66,5 tis. €
  • Rezervy3,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky118,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky108,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Team Up s. r. o. v konkurze?

Team Up s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Team Up s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Team Up s. r. o. tržby 531,9 tis. €.

Je firma Team Up s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Team Up s. r. o. dosiahla zisk 66,5 tis. €.

Je Team Up s. r. o. platiteľom DPH?

Team Up s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Team Up s. r. o. sídli?

Team Up s. r. o. má sídlo na adrese Na kopci 26, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026