YNWA s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50232151
DIČ: 2120247514
IČ DPH: SK2120247514
Námestie osloboditeľov 1, Michalovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Námestie osloboditeľov 1, Michalovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ostatné osobné služby 96.01
Dátum vzniku: 24. 3. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2016
Spisová značka: Sro/49592/V
Predmet podnikania (výber): Prevádzkovanie čistiarne a práčovne; Čistiace a upratovacie služby; Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Matúš Šandor od 24. 3. 2016
    konateľ
  • Antónia Hrivňaková od 20. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť YNWA s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 6,5 tis. € a tržby jej narástli o 8 % na 79,9 tis. €.

79,9 tis. €
Tržby
6,5 tis. €
Zisk
32,4 tis. €
Aktíva
22,7 tis. €
Vlastné imanie
30 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 629, 2022 297, 2023 2,1 tis., 2024 −804, 2025 6,5 tis.2021629202229720232,1 tis.2024−80420256,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 59,0 tis., 2022 67,8 tis., 2023 77,4 tis., 2024 73,7 tis., 2025 79,9 tis.202159,0 tis.202267,8 tis.202377,4 tis.202473,7 tis.202579,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 79,9 tis. € 6,5 tis. €
2024 73,7 tis. € -804 €
2023 77,4 tis. € 2,1 tis. €
2022 67,8 tis. € 297 €
2021 59,0 tis. € 629 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie22,7 tis. €
  • Záväzky9,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma YNWA s.r.o. v konkurze?

YNWA s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma YNWA s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala YNWA s.r.o. tržby 79,9 tis. €.

Je firma YNWA s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 YNWA s.r.o. dosiahla zisk 6,5 tis. €.

Je YNWA s.r.o. platiteľom DPH?

YNWA s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma YNWA s.r.o. sídli?

YNWA s.r.o. má sídlo na adrese Námestie osloboditeľov 1, Michalovce, 071 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026