MAVERICKDESIGN, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50231138
DIČ: 2120269019
IČ DPH: SK2120269019
Sadová 19, Stupava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Sadová 19, Stupava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.99
Dátum vzniku: 18. 3. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 6. 5. 2020
Spisová značka: Sro/109992/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov; Počítačové služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ivan Pavlík od 18. 3. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MAVERICKDESIGN, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 88 % na 621 € a tržby jej klesli o 50 % na 153,8 tis. €.

153,8 tis. €
Tržby
621 €
Zisk
113,4 tis. €
Aktíva
13,9 tis. €
Vlastné imanie
88 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 428, 2022 83, 2023 132, 2024 5,2 tis., 2025 6212021428202283202313220245,2 tis.2025621
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 114,4 tis., 2022 146,6 tis., 2023 140,1 tis., 2024 309,3 tis., 2025 153,8 tis.2021114,4 tis.2022146,6 tis.2023140,1 tis.2024309,3 tis.2025153,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 153,8 tis. € 621 €
2024 309,3 tis. € 5,2 tis. €
2023 140,1 tis. € 132 €
2022 146,6 tis. € 83 €
2021 114,4 tis. € 428 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie13,9 tis. €
  • Záväzky99,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MAVERICKDESIGN, s.r.o. v konkurze?

MAVERICKDESIGN, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MAVERICKDESIGN, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MAVERICKDESIGN, s.r.o. tržby 153,8 tis. €.

Je firma MAVERICKDESIGN, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MAVERICKDESIGN, s.r.o. dosiahla zisk 621 €.

Je MAVERICKDESIGN, s.r.o. platiteľom DPH?

MAVERICKDESIGN, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MAVERICKDESIGN, s.r.o. sídli?

MAVERICKDESIGN, s.r.o. má sídlo na adrese Sadová 19, Stupava, 900 31.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026