NOVA 18 s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50230611
DIČ: 2120234787
IČ DPH: SK2120234787
Vajanského 7673/40, Trnava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vajanského 7673/40, Trnava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.31
Dátum vzniku: 18. 3. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2016
Spisová značka: Sro/37352/T
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Peter Tepala od 18. 3. 2016
    konateľspoločník
  • Ing. Róbert Hrušovský od 18. 3. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť NOVA 18 s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 630 % na 46,5 tis. € a tržby jej narástli o 134 % na 287,7 tis. €.

287,7 tis. €
Tržby
46,5 tis. €
Zisk
324,1 tis. €
Celkové výnosy
1,6 mil. €
Aktíva
455,8 tis. €
Vlastné imanie
71 %
Celková zadlženosť
25,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 89,2 tis., 2022 97,6 tis., 2023 −25,9 tis., 2024 6,4 tis., 2025 46,5 tis.202189,2 tis.202297,6 tis.2023−25,9 tis.20246,4 tis.202546,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 794,7 tis., 2022 697,1 tis., 2023 354,9 tis., 2024 123,2 tis., 2025 287,7 tis.2021794,7 tis.2022697,1 tis.2023354,9 tis.2024123,2 tis.2025287,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 287,7 tis. € 46,5 tis. €
2024 123,2 tis. € 6,4 tis. €
2023 354,9 tis. € -25,9 tis. €
2022 697,1 tis. € 97,6 tis. €
2021 794,7 tis. € 89,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok6,0 tis. €
  • Zásoby1,5 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky3,1 tis. €
  • Finančné účty59,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov403,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie46,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,1 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma NOVA 18 s.r.o. v konkurze?

NOVA 18 s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma NOVA 18 s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala NOVA 18 s.r.o. tržby 287,7 tis. €.

Je firma NOVA 18 s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 NOVA 18 s.r.o. dosiahla zisk 46,5 tis. €.

Je NOVA 18 s.r.o. platiteľom DPH?

NOVA 18 s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma NOVA 18 s.r.o. sídli?

NOVA 18 s.r.o. má sídlo na adrese Vajanského 7673/40, Trnava, 917 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026