Mivy, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50222953
DIČ: 2120219057
IČ DPH: SK2120219057
Dubová 3273/29, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Dubová 3273/29, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.02
Dátum vzniku: 12. 3. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 3. 2019
Spisová značka: Sro/65287/L
Predmet podnikania (výber): Počítačové služby; Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov; Oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jarmila Vyletelová od 5. 5. 2017
    konateľspoločník
  • Miloš Vyletel od 12. 3. 2016
    konateľspoločník
  • Stanislava Štefánková od 17. 4. 2025
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Mivy, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 25 % na 8,0 tis. € a tržby jej ostali na 22,5 tis. €.

22,5 tis. €
Tržby
8,0 tis. €
Zisk
35,3 tis. €
Aktíva
33,4 tis. €
Vlastné imanie
5 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,7 tis., 2022 7,0 tis., 2023 9,3 tis., 2024 10,6 tis., 2025 8,0 tis.20215,7 tis.20227,0 tis.20239,3 tis.202410,6 tis.20258,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 15,5 tis., 2022 19,1 tis., 2023 19,3 tis., 2024 22,5 tis., 2025 22,5 tis.202115,5 tis.202219,1 tis.202319,3 tis.202422,5 tis.202522,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 22,5 tis. € 8,0 tis. €
2024 22,5 tis. € 10,6 tis. €
2023 19,3 tis. € 9,3 tis. €
2022 19,1 tis. € 7,0 tis. €
2021 15,5 tis. € 5,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie33,4 tis. €
  • Záväzky1,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Mivy, s.r.o. v konkurze?

Mivy, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Mivy, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Mivy, s.r.o. tržby 22,5 tis. €.

Je firma Mivy, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Mivy, s.r.o. dosiahla zisk 8,0 tis. €.

Je Mivy, s.r.o. platiteľom DPH?

Mivy, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Mivy, s.r.o. sídli?

Mivy, s.r.o. má sídlo na adrese Dubová 3273/29, Žilina, 010 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026