2JAK s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50218204
DIČ: 2120240595
Galvaniho 16051/16A, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Galvaniho 16051/16A, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Skladové hospodárstvo a pomocné činnosti v doprave 52.10
Dátum vzniku: 17. 3. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/109954/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Július Krčmárik od 16. 8. 2023
    konateľ
  • Jozef Matuzný od 14. 2. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť 2JAK s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 24 % na 11,3 tis. € a tržby jej klesli o 25 % na 15,0 tis. €.

15,0 tis. €
Tržby
11,3 tis. €
Zisk
77,8 tis. €
Aktíva
71,6 tis. €
Vlastné imanie
8 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 309, 2022 11,6 tis., 2023 412, 2024 14,8 tis., 2025 11,3 tis.2021309202211,6 tis.2023412202414,8 tis.202511,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,9 tis., 2022 16,6 tis., 2023 3,0 tis., 2024 20,0 tis., 2025 15,0 tis.20212,9 tis.202216,6 tis.20233,0 tis.202420,0 tis.202515,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 15,0 tis. € 11,3 tis. €
2024 20,0 tis. € 14,8 tis. €
2023 3,0 tis. € 412 €
2022 16,6 tis. € 11,6 tis. €
2021 2,9 tis. € 309 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie71,6 tis. €
  • Záväzky6,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma 2JAK s. r. o. v konkurze?

2JAK s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma 2JAK s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala 2JAK s. r. o. tržby 15,0 tis. €.

Je firma 2JAK s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 2JAK s. r. o. dosiahla zisk 11,3 tis. €.

Kde firma 2JAK s. r. o. sídli?

2JAK s. r. o. má sídlo na adrese Galvaniho 16051/16A, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026