BUILD UP s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50213555
DIČ: 2120210631
IČ DPH: SK2120210631
Nová Doba 547/23, Sečovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nová Doba 547/23, Sečovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.99
Dátum vzniku: 3. 3. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 4. 2016
Spisová značka: Sro/39164/V
Predmet podnikania (výber): Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu; Zámočníctvo; Výroba a hutnícke spracovanie kovov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Maroš Sikora od 11. 4. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť BUILD UP s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 75 % na 54,5 tis. € a tržby jej narástli o 21 % na 427,9 tis. €.

427,9 tis. €
Tržby
54,5 tis. €
Zisk
435,9 tis. €
Celkové výnosy
362,8 tis. €
Aktíva
184,8 tis. €
Vlastné imanie
49 %
Celková zadlženosť
47,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 14,7 tis., 2022 35,7 tis., 2023 32,3 tis., 2024 31,1 tis., 2025 54,5 tis.202114,7 tis.202235,7 tis.202332,3 tis.202431,1 tis.202554,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 294,0 tis., 2022 376,4 tis., 2023 303,1 tis., 2024 353,9 tis., 2025 427,9 tis.2021294,0 tis.2022376,4 tis.2023303,1 tis.2024353,9 tis.2025427,9 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 294,0 tis., 2022 376,4 tis., 2023 303,1 tis., 2024 358,8 tis., 2025 435,9 tis.2021294,0 tis.2022376,4 tis.2023303,1 tis.2024358,8 tis.2025435,9 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 4,9 tis., 2022 10,4 tis., 2023 9,2 tis., 2024 9,5 tis., 2025 16,6 tis.20214,9 tis.202210,4 tis.20239,2 tis.20249,5 tis.202516,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 427,9 tis. € 54,5 tis. €
2024 353,9 tis. € 31,1 tis. €
2023 303,1 tis. € 32,3 tis. €
2022 376,4 tis. € 35,7 tis. €
2021 294,0 tis. € 14,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok27,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky174,0 tis. €
  • Finančné účty161,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov124,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie54,5 tis. €
  • Rezervy945 €
  • Dlhodobé záväzky18,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky139,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BUILD UP s.r.o. v konkurze?

BUILD UP s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BUILD UP s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala BUILD UP s.r.o. tržby 427,9 tis. €.

Je firma BUILD UP s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 BUILD UP s.r.o. dosiahla zisk 54,5 tis. €.

Je BUILD UP s.r.o. platiteľom DPH?

BUILD UP s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BUILD UP s.r.o. sídli?

BUILD UP s.r.o. má sídlo na adrese Nová Doba 547/23, Sečovce, 078 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026