T.I.S. Plus s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50191098
DIČ: 2120208640
IČ DPH: SK2120208640
Čučmianska 1683/3, Rožňava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Čučmianska 1683/3, Rožňava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 24. 2. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 6. 2016
Spisová značka: Sro/38622/V
Predmet podnikania (výber): Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Prípravné práce k realizácii stavby; Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Robert Erdélyi od 24. 2. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť T.I.S. Plus s.r.o. v roku 2025 znížila stratu o 21 % na 18,6 tis. € a tržby jej klesli o 2 % na 38,8 tis. €.

38,8 tis. €
Tržby
18,6 tis. €
Strata
31,1 tis. €
Aktíva
24,9 tis. €
Vlastné imanie
20 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −2,9 tis., 2022 3,3 tis., 2023 6,5 tis., 2024 −23,5 tis., 2025 −18,6 tis.2021−2,9 tis.20223,3 tis.20236,5 tis.2024−23,5 tis.2025−18,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 298,1 tis., 2022 175,6 tis., 2023 63,8 tis., 2024 39,4 tis., 2025 38,8 tis.2021298,1 tis.2022175,6 tis.202363,8 tis.202439,4 tis.202538,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 38,8 tis. € -18,6 tis. €
2024 39,4 tis. € -23,5 tis. €
2023 63,8 tis. € 6,5 tis. €
2022 175,6 tis. € 3,3 tis. €
2021 298,1 tis. € -2,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie24,9 tis. €
  • Záväzky6,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma T.I.S. Plus s.r.o. v konkurze?

T.I.S. Plus s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma T.I.S. Plus s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala T.I.S. Plus s.r.o. tržby 38,8 tis. €.

Je firma T.I.S. Plus s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 T.I.S. Plus s.r.o. vykázala stratu 18,6 tis. €.

Je T.I.S. Plus s.r.o. platiteľom DPH?

T.I.S. Plus s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma T.I.S. Plus s.r.o. sídli?

T.I.S. Plus s.r.o. má sídlo na adrese Čučmianska 1683/3, Rožňava, 048 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026