Horehron, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50189191
DIČ: 2120484828
IČ DPH: SK2120484828
Severná 1B, Banská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Severná 1B, Banská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba potravín 10.85
Dátum vzniku: 11. 2. 2017
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2019
Spisová značka: Sro/31366/S
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Kročko od 11. 2. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Horehron, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 52 % na 20,0 tis. € a tržby jej narástli o 18 % na 470,9 tis. €.

470,9 tis. €
Tržby
20,0 tis. €
Zisk
471,8 tis. €
Celkové výnosy
242,8 tis. €
Aktíva
80,3 tis. €
Vlastné imanie
67 %
Celková zadlženosť
22,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −3,5 tis., 2022 5,6 tis., 2023 14,5 tis., 2024 41,7 tis., 2025 20,0 tis.2021−3,5 tis.20225,6 tis.202314,5 tis.202441,7 tis.202520,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 69,6 tis., 2022 166,6 tis., 2023 267,3 tis., 2024 398,5 tis., 2025 470,9 tis.202169,6 tis.2022166,6 tis.2023267,3 tis.2024398,5 tis.2025470,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 470,9 tis. € 20,0 tis. €
2024 398,5 tis. € 41,7 tis. €
2023 267,3 tis. € 14,5 tis. €
2022 166,6 tis. € 5,6 tis. €
2021 69,6 tis. € -3,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok103,2 tis. €
  • Zásoby8,2 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky56,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky11,7 tis. €
  • Finančné účty63,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy16,1 tis. €
  • Fondy zo zisku1,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov38,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie20,0 tis. €
  • Rezervy783 €
  • Dlhodobé záväzky65,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky59,9 tis. €
  • Bankové úvery36,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Horehron, s.r.o. v konkurze?

Horehron, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Horehron, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Horehron, s.r.o. tržby 470,9 tis. €.

Je firma Horehron, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Horehron, s.r.o. dosiahla zisk 20,0 tis. €.

Je Horehron, s.r.o. platiteľom DPH?

Horehron, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Horehron, s.r.o. sídli?

Horehron, s.r.o. má sídlo na adrese Severná 1B, Banská Bystrica, 974 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026