K2 MONT, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50180657
DIČ: 2120233797
IČ DPH: SK2120233797
Ždiar 550, Ždiar

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ždiar 550, Ždiar Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.99
Dátum vzniku: 16. 3. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 11. 5. 2016
Spisová značka: Sro/32634/P
Predmet podnikania (výber): Čistiace a upratovacie služby; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jaroslav Kriššák od 16. 3. 2016
    konateľspoločník
  • Miroslav Kriššák od 16. 3. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť K2 MONT, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 17 % na 6,6 tis. € a tržby jej klesli o 60 % na 88,1 tis. €.

88,1 tis. €
Tržby
6,6 tis. €
Zisk
88,7 tis. €
Celkové výnosy
289,8 tis. €
Aktíva
38,1 tis. €
Vlastné imanie
87 %
Celková zadlženosť
54,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,7 tis., 2022 3,4 tis., 2023 4,0 tis., 2024 5,7 tis., 2025 6,6 tis.20213,7 tis.20223,4 tis.20234,0 tis.20245,7 tis.20256,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 70,0 tis., 2022 95,0 tis., 2023 86,0 tis., 2024 218,3 tis., 2025 88,1 tis.202170,0 tis.202295,0 tis.202386,0 tis.2024218,3 tis.202588,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 88,1 tis. € 6,6 tis. €
2024 218,3 tis. € 5,7 tis. €
2023 86,0 tis. € 4,0 tis. €
2022 95,0 tis. € 3,4 tis. €
2021 70,0 tis. € 3,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie38,1 tis. €
  • Záväzky251,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma K2 MONT, s.r.o. v konkurze?

K2 MONT, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma K2 MONT, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala K2 MONT, s.r.o. tržby 88,1 tis. €.

Je firma K2 MONT, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 K2 MONT, s.r.o. dosiahla zisk 6,6 tis. €.

Je K2 MONT, s.r.o. platiteľom DPH?

K2 MONT, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma K2 MONT, s.r.o. sídli?

K2 MONT, s.r.o. má sídlo na adrese Ždiar 550, Ždiar, 059 55.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026