LUNIKA, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50179241
DIČ: 2120199719
Námestie SNP 90/73, Hliník nad Hronom

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Námestie SNP 90/73, Hliník nad Hronom Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.99
Dátum vzniku: 17. 2. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/29276/S
Predmet podnikania (výber): Murárstvo; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ľudovít Slašťan od 17. 2. 2016
    konateľspoločník
  • Ing. Nikola Slašťanová od 1. 9. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť LUNIKA, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 213 % na 6,5 tis. € a tržby jej narástli o 3 % na 44,9 tis. €.

44,9 tis. €
Tržby
6,5 tis. €
Zisk
19,7 tis. €
Aktíva
15,0 tis. €
Vlastné imanie
24 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −198, 2022 1,1 tis., 2023 1,0 tis., 2024 2,1 tis., 2025 6,5 tis.2021−19820221,1 tis.20231,0 tis.20242,1 tis.20256,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 49,7 tis., 2022 41,5 tis., 2023 39,1 tis., 2024 43,4 tis., 2025 44,9 tis.202149,7 tis.202241,5 tis.202339,1 tis.202443,4 tis.202544,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 44,9 tis. € 6,5 tis. €
2024 43,4 tis. € 2,1 tis. €
2023 39,1 tis. € 1,0 tis. €
2022 41,5 tis. € 1,1 tis. €
2021 49,7 tis. € -198 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie15,0 tis. €
  • Záväzky4,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LUNIKA, s. r. o. v konkurze?

LUNIKA, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LUNIKA, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala LUNIKA, s. r. o. tržby 44,9 tis. €.

Je firma LUNIKA, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 LUNIKA, s. r. o. dosiahla zisk 6,5 tis. €.

Kde firma LUNIKA, s. r. o. sídli?

LUNIKA, s. r. o. má sídlo na adrese Námestie SNP 90/73, Hliník nad Hronom, 966 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026