ZABEZ, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50163230
DIČ: 2120194351
IČ DPH: SK2120194351
Robotnícka 57/19, Senica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Robotnícka 57/19, Senica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.73
Dátum vzniku: 5. 2. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 5. 2016
Spisová značka: Sro/37029/T
Predmet podnikania (výber): sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ZABEZ, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 20 % na 55,2 tis. € a tržby jej ostali na 1,2 mil. €.

1,2 mil. €
Tržby
55,2 tis. €
Zisk
1,3 mil. €
Celkové výnosy
301,5 tis. €
Aktíva
64,9 tis. €
Vlastné imanie
78 %
Celková zadlženosť
15,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 41,1 tis., 2022 42,0 tis., 2023 46,4 tis., 2024 69,2 tis., 2025 55,2 tis.202141,1 tis.202242,0 tis.202346,4 tis.202469,2 tis.202555,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 900,4 tis., 2022 989,2 tis., 2023 1,1 mil., 2024 1,2 mil., 2025 1,2 mil.2021900,4 tis.2022989,2 tis.20231,1 mil.20241,2 mil.20251,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,2 mil. € 55,2 tis. €
2024 1,2 mil. € 69,2 tis. €
2023 1,1 mil. € 46,4 tis. €
2022 989,2 tis. € 42,0 tis. €
2021 900,4 tis. € 41,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok18,3 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok750 €
  • Zásoby161,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky71,9 tis. €
  • Finančné účty37,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie12,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov4,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie55,2 tis. €
  • Rezervy5,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky228,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie40 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ZABEZ, s.r.o. v konkurze?

ZABEZ, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ZABEZ, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ZABEZ, s.r.o. tržby 1,2 mil. €.

Je firma ZABEZ, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ZABEZ, s.r.o. dosiahla zisk 55,2 tis. €.

Je ZABEZ, s.r.o. platiteľom DPH?

ZABEZ, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ZABEZ, s.r.o. sídli?

ZABEZ, s.r.o. má sídlo na adrese Robotnícka 57/19, Senica, 905 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026