GRIMAX SK s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50155911
DIČ: 2120197453
IČ DPH: SK2120197453
Galvániho 15B, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Galvániho 15B, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.99
Dátum vzniku: 3. 2. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2016
Spisová značka: Sro/119160/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Roman Pecha od 27. 1. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť GRIMAX SK s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 80 % na 495 € a tržby jej klesli o 16 % na 207,4 tis. €.

207,4 tis. €
Tržby
495 €
Zisk
82,1 tis. €
Aktíva
32,8 tis. €
Vlastné imanie
60 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 23,7 tis., 2022 50,7 tis., 2023 19,6 tis., 2024 2,4 tis., 2025 495202123,7 tis.202250,7 tis.202319,6 tis.20242,4 tis.2025495
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 289,3 tis., 2022 354,6 tis., 2023 262,0 tis., 2024 246,5 tis., 2025 207,4 tis.2021289,3 tis.2022354,6 tis.2023262,0 tis.2024246,5 tis.2025207,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 207,4 tis. € 495 €
2024 246,5 tis. € 2,4 tis. €
2023 262,0 tis. € 19,6 tis. €
2022 354,6 tis. € 50,7 tis. €
2021 289,3 tis. € 23,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie32,8 tis. €
  • Záväzky49,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma GRIMAX SK s. r. o. v konkurze?

GRIMAX SK s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma GRIMAX SK s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala GRIMAX SK s. r. o. tržby 207,4 tis. €.

Je firma GRIMAX SK s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 GRIMAX SK s. r. o. dosiahla zisk 495 €.

Je GRIMAX SK s. r. o. platiteľom DPH?

GRIMAX SK s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma GRIMAX SK s. r. o. sídli?

GRIMAX SK s. r. o. má sídlo na adrese Galvániho 15B, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026