N. T. stav s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50155431
DIČ: 2120206528
IČ DPH: SK2120206528
Záhradnícka 650, Číčov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Záhradnícka 650, Číčov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 9. 2. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2018
Spisová značka: Sro/40144/N
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Prípravné práce k realizácii stavby; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Tomáš Nagy od 9. 2. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť N. T. stav s.r.o. v roku 2025 zvýšila stratu na 4,8 tis. € a tržby jej klesli o 76 % na 2,3 tis. €.

2,3 tis. €
Tržby
4,8 tis. €
Strata
12,8 tis. €
Aktíva
506 €
Vlastné imanie
96 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 175, 2022 −7,6 tis., 2023 3,5 tis., 2024 −266, 2025 −4,8 tis.20211752022−7,6 tis.20233,5 tis.2024−2662025−4,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 13,4 tis., 2022 2,2 tis., 2023 20,1 tis., 2024 9,5 tis., 2025 2,3 tis.202113,4 tis.20222,2 tis.202320,1 tis.20249,5 tis.20252,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,3 tis. € -4,8 tis. €
2024 9,5 tis. € -266 €
2023 20,1 tis. € 3,5 tis. €
2022 2,2 tis. € -7,6 tis. €
2021 13,4 tis. € 175 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie506 €
  • Záväzky12,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma N. T. stav s.r.o. v konkurze?

N. T. stav s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma N. T. stav s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala N. T. stav s.r.o. tržby 2,3 tis. €.

Je firma N. T. stav s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 N. T. stav s.r.o. vykázala stratu 4,8 tis. €.

Je N. T. stav s.r.o. platiteľom DPH?

N. T. stav s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma N. T. stav s.r.o. sídli?

N. T. stav s.r.o. má sídlo na adrese Záhradnícka 650, Číčov, 946 19.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026