SOTIHA CONT s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50154494
DIČ: 2120191766
IČ DPH: SK2120191766
Komenského 2135/39A, Šaľa

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Komenského 2135/39A, Šaľa Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 4. 2. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/37000/T
Predmet podnikania (výber): Vedenie účtovníctva; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ivan Kollárik od 4. 2. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SOTIHA CONT s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk na 19,9 tis. € a tržby jej narástli o 39 % na 46,0 tis. €.

46,0 tis. €
Tržby
19,9 tis. €
Zisk
69,7 tis. €
Aktíva
62,7 tis. €
Vlastné imanie
10 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,3 tis., 2022 22,2 tis., 2023 6,4 tis., 2024 492, 2025 19,9 tis.20215,3 tis.202222,2 tis.20236,4 tis.2024492202519,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 24,0 tis., 2022 47,6 tis., 2023 38,3 tis., 2024 33,0 tis., 2025 46,0 tis.202124,0 tis.202247,6 tis.202338,3 tis.202433,0 tis.202546,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 46,0 tis. € 19,9 tis. €
2024 33,0 tis. € 492 €
2023 38,3 tis. € 6,4 tis. €
2022 47,6 tis. € 22,2 tis. €
2021 24,0 tis. € 5,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie62,7 tis. €
  • Záväzky6,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SOTIHA CONT s.r.o. v konkurze?

SOTIHA CONT s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SOTIHA CONT s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SOTIHA CONT s.r.o. tržby 46,0 tis. €.

Je firma SOTIHA CONT s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SOTIHA CONT s.r.o. dosiahla zisk 19,9 tis. €.

Je SOTIHA CONT s.r.o. platiteľom DPH?

SOTIHA CONT s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SOTIHA CONT s.r.o. sídli?

SOTIHA CONT s.r.o. má sídlo na adrese Komenského 2135/39A, Šaľa, 927 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026