Fan group s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50153498
DIČ: 2120194736
IČ DPH: SK2120194736
Naháč 122, Naháč

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Naháč 122, Naháč Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 9. 2. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 2. 3. 2016
Spisová značka: Sro/37043/T
Predmet podnikania (výber): Administratívne služby; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Peter Fančovič od 9. 2. 2016
    konateľspoločník
  • Oľga Fančovičová od 9. 2. 2016
    konateľspoločník
  • Petra Fančovičová od 4. 10. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Fan group s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 2,9 tis. € a tržby jej klesli o 9 % na 189,2 tis. €.

189,2 tis. €
Tržby
2,9 tis. €
Strata
81,6 tis. €
Aktíva
20,8 tis. €
Vlastné imanie
75 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 25,9 tis., 2022 19,4 tis., 2023 12,5 tis., 2024 13,0 tis., 2025 −2,9 tis.202125,9 tis.202219,4 tis.202312,5 tis.202413,0 tis.2025−2,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 190,2 tis., 2022 177,7 tis., 2023 183,8 tis., 2024 208,3 tis., 2025 189,2 tis.2021190,2 tis.2022177,7 tis.2023183,8 tis.2024208,3 tis.2025189,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 189,2 tis. € -2,9 tis. €
2024 208,3 tis. € 13,0 tis. €
2023 183,8 tis. € 12,5 tis. €
2022 177,7 tis. € 19,4 tis. €
2021 190,2 tis. € 25,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie20,8 tis. €
  • Záväzky60,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Fan group s.r.o. v konkurze?

Fan group s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Fan group s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Fan group s.r.o. tržby 189,2 tis. €.

Je firma Fan group s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Fan group s.r.o. vykázala stratu 2,9 tis. €.

Je Fan group s.r.o. platiteľom DPH?

Fan group s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Fan group s.r.o. sídli?

Fan group s.r.o. má sídlo na adrese Naháč 122, Naháč, 919 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026