PETRA NR s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50153277
DIČ: 2120199807
IČ DPH: SK2120199807
Slovenská 3400, Šurany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Slovenská 3400, Šurany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 17. 2. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 7. 2017
Spisová značka: Sro/40206/N
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Emília Nagyová od 17. 2. 2016
    konateľspoločník
  • Peter Talár od 17. 2. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PETRA NR s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 46 % na 4,0 tis. € a tržby jej klesli o 16 % na 211,1 tis. €.

211,1 tis. €
Tržby
4,0 tis. €
Zisk
32,5 tis. €
Aktíva
29,8 tis. €
Vlastné imanie
8 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,8 tis., 2022 1,8 tis., 2023 1,9 tis., 2024 7,5 tis., 2025 4,0 tis.20211,8 tis.20221,8 tis.20231,9 tis.20247,5 tis.20254,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 278,6 tis., 2022 315,8 tis., 2023 215,0 tis., 2024 250,2 tis., 2025 211,1 tis.2021278,6 tis.2022315,8 tis.2023215,0 tis.2024250,2 tis.2025211,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 211,1 tis. € 4,0 tis. €
2024 250,2 tis. € 7,5 tis. €
2023 215,0 tis. € 1,9 tis. €
2022 315,8 tis. € 1,8 tis. €
2021 278,6 tis. € 1,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie29,8 tis. €
  • Záväzky2,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PETRA NR s.r.o. v konkurze?

PETRA NR s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PETRA NR s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PETRA NR s.r.o. tržby 211,1 tis. €.

Je firma PETRA NR s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PETRA NR s.r.o. dosiahla zisk 4,0 tis. €.

Je PETRA NR s.r.o. platiteľom DPH?

PETRA NR s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PETRA NR s.r.o. sídli?

PETRA NR s.r.o. má sídlo na adrese Slovenská 3400, Šurany, 942 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026