Tankovanie, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50140116
DIČ: 2120211115
IČ DPH: SK2120211115
Hlavné námestie 95/49, Kežmarok

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hlavné námestie 95/49, Kežmarok Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 10. 2. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2016
Spisová značka: Sro/32435/P
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoo…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Tankovanie, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 89 % na 10,8 tis. € a tržby jej narástli o 16 % na 218,7 tis. €.

218,7 tis. €
Tržby
10,8 tis. €
Zisk
284,1 tis. €
Celkové výnosy
6,8 mil. €
Aktíva
878,2 tis. €
Vlastné imanie
87 %
Celková zadlženosť
75,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 98,2 tis., 2022 122,4 tis., 2023 348,1 tis., 2024 102,3 tis., 2025 10,8 tis.202198,2 tis.2022122,4 tis.2023348,1 tis.2024102,3 tis.202510,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 149,8 tis., 2022 188,2 tis., 2023 734,3 tis., 2024 188,2 tis., 2025 218,7 tis.2021149,8 tis.2022188,2 tis.2023734,3 tis.2024188,2 tis.2025218,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 218,7 tis. € 10,8 tis. €
2024 188,2 tis. € 102,3 tis. €
2023 734,3 tis. € 348,1 tis. €
2022 188,2 tis. € 122,4 tis. €
2021 149,8 tis. € 98,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok5,9 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky690,1 tis. €
  • Finančné účty147,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov861,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie10,8 tis. €
  • Rezervy464 €
  • Dlhodobé záväzky4,8 mil. €
  • Krátkodobé záväzky856,7 tis. €
  • Bankové úvery263,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Tankovanie, s. r. o. v konkurze?

Tankovanie, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Tankovanie, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Tankovanie, s. r. o. tržby 218,7 tis. €.

Je firma Tankovanie, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Tankovanie, s. r. o. dosiahla zisk 10,8 tis. €.

Je Tankovanie, s. r. o. platiteľom DPH?

Tankovanie, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Tankovanie, s. r. o. sídli?

Tankovanie, s. r. o. má sídlo na adrese Hlavné námestie 95/49, Kežmarok, 060 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026