JF renovation s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50128639
DIČ: 2120190600
IČ DPH: SK2120190600
Na Šefranicu 28/21, Dolný Hričov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Na Šefranicu 28/21, Dolný Hričov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva a korku okrem nábytku 16.23
Dátum vzniku: 19. 1. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2016
Spisová značka: Sro/64852/L
Predmet podnikania (výber): Stolárstvo; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jozef Fujko od 19. 1. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť JF renovation s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 106 % na 13,9 tis. € a tržby jej narástli o 30 % na 563,9 tis. €.

563,9 tis. €
Tržby
13,9 tis. €
Zisk
564,1 tis. €
Celkové výnosy
295,2 tis. €
Aktíva
140,5 tis. €
Vlastné imanie
52 %
Celková zadlženosť
18,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −1,6 tis., 2022 4,6 tis., 2023 5,5 tis., 2024 6,7 tis., 2025 13,9 tis.2021−1,6 tis.20224,6 tis.20235,5 tis.20246,7 tis.202513,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 367,7 tis., 2022 425,0 tis., 2023 456,7 tis., 2024 433,5 tis., 2025 563,9 tis.2021367,7 tis.2022425,0 tis.2023456,7 tis.2024433,5 tis.2025563,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 563,9 tis. € 13,9 tis. €
2024 433,5 tis. € 6,7 tis. €
2023 456,7 tis. € 5,5 tis. €
2022 425,0 tis. € 4,6 tis. €
2021 367,7 tis. € -1,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok217,6 tis. €
  • Zásoby6,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky23,8 tis. €
  • Finančné účty46,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku468 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov121,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie13,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky40,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky144,7 tis. €
  • Bankové úvery-30,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma JF renovation s.r.o. v konkurze?

JF renovation s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma JF renovation s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala JF renovation s.r.o. tržby 563,9 tis. €.

Je firma JF renovation s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 JF renovation s.r.o. dosiahla zisk 13,9 tis. €.

Je JF renovation s.r.o. platiteľom DPH?

JF renovation s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma JF renovation s.r.o. sídli?

JF renovation s.r.o. má sídlo na adrese Na Šefranicu 28/21, Dolný Hričov, 013 41.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026