LBC Group s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50113712
DIČ: 2120178665
IČ DPH: SK2120178665
Solivarská 14 E, Prešov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Solivarská 14 E, Prešov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 16. 1. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2026
Spisová značka: Sro/53363/P
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Prenájom hnuteľných vecí; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ladislav Bačo od 16. 1. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť LBC Group s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 345 % na 15,0 tis. € a tržby jej narástli o 82 % na 86,9 tis. €.

86,9 tis. €
Tržby
15,0 tis. €
Zisk
83,2 tis. €
Aktíva
63,0 tis. €
Vlastné imanie
24 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,0 tis., 2022 3,6 tis., 2023 3,8 tis., 2024 3,4 tis., 2025 15,0 tis.20213,0 tis.20223,6 tis.20233,8 tis.20243,4 tis.202515,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 61,2 tis., 2022 34,3 tis., 2023 35,4 tis., 2024 47,8 tis., 2025 86,9 tis.202161,2 tis.202234,3 tis.202335,4 tis.202447,8 tis.202586,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 86,9 tis. € 15,0 tis. €
2024 47,8 tis. € 3,4 tis. €
2023 35,4 tis. € 3,8 tis. €
2022 34,3 tis. € 3,6 tis. €
2021 61,2 tis. € 3,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie63,0 tis. €
  • Záväzky20,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LBC Group s. r. o. v konkurze?

LBC Group s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LBC Group s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala LBC Group s. r. o. tržby 86,9 tis. €.

Je firma LBC Group s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 LBC Group s. r. o. dosiahla zisk 15,0 tis. €.

Je LBC Group s. r. o. platiteľom DPH?

LBC Group s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma LBC Group s. r. o. sídli?

LBC Group s. r. o. má sídlo na adrese Solivarská 14 E, Prešov, 080 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026