FeSys s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50110063
DIČ: 2120185177
IČ DPH: SK2120185177
Kostolná pri Dunaji 33, Kostolná pri Dunaji

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kostolná pri Dunaji 33, Kostolná pri Dunaji Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.21
Dátum vzniku: 28. 1. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 6. 2016
Spisová značka: Sro/108652/B
Predmet podnikania (výber): Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických (elektrických) zariadení; Inštalácia a opravy chladiarenských zariadení; Opravy vyhradených technických zariadení - elektrických …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • František Holíček od 1. 11. 2023
    konateľspoločník
  • Július Čermák od 28. 1. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť FeSys s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 69 % na 4,8 tis. € a tržby jej klesli o 19 % na 483,4 tis. €.

483,4 tis. €
Tržby
4,8 tis. €
Zisk
484,3 tis. €
Celkové výnosy
207,3 tis. €
Aktíva
65,6 tis. €
Vlastné imanie
68 %
Celková zadlženosť
18,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,8 tis., 2022 10,1 tis., 2023 407, 2024 15,7 tis., 2025 4,8 tis.20212,8 tis.202210,1 tis.2023407202415,7 tis.20254,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 285,5 tis., 2022 434,6 tis., 2023 439,2 tis., 2024 593,6 tis., 2025 483,4 tis.2021285,5 tis.2022434,6 tis.2023439,2 tis.2024593,6 tis.2025483,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 483,4 tis. € 4,8 tis. €
2024 593,6 tis. € 15,7 tis. €
2023 439,2 tis. € 407 €
2022 434,6 tis. € 10,1 tis. €
2021 285,5 tis. € 2,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok22,8 tis. €
  • Zásoby52,7 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky33 €
  • Krátkodobé pohľadávky48,7 tis. €
  • Finančné účty83,0 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie65,6 tis. €
  • Záväzky141,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma FeSys s. r. o. v konkurze?

FeSys s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma FeSys s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala FeSys s. r. o. tržby 483,4 tis. €.

Je firma FeSys s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 FeSys s. r. o. dosiahla zisk 4,8 tis. €.

Je FeSys s. r. o. platiteľom DPH?

FeSys s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma FeSys s. r. o. sídli?

FeSys s. r. o. má sídlo na adrese Kostolná pri Dunaji 33, Kostolná pri Dunaji, 903 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026