Metallurgical s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50104829
DIČ: 2120173957
IČ DPH: SK2120173957
Pri prachárni 20, Košice - mestská časť Juh

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pri prachárni 20, Košice - mestská časť Juh Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.72
Dátum vzniku: 6. 1. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2016
Spisová značka: Sro/38330/V
Predmet podnikania (výber): počítačové služby; služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov; poskytovanie dátových služieb - internetová čitáreň …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Helena Tormašiová od 3. 3. 2023
    konateľspoločník
  • Ladislav Rafaj od 20. 5. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť Metallurgical s.r.o. v roku 2024 sa prepadla zo zisku do straty 54,9 tis. € a tržby jej narástli o 4 % na 306,1 tis. €.

306,1 tis. €
Tržby
54,9 tis. €
Strata
209,5 tis. €
Aktíva
33,3 tis. €
Vlastné imanie
84 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 22,4 tis., 2021 21,8 tis., 2022 8,4 tis., 2023 36,4 tis., 2024 −54,9 tis.202022,4 tis.202121,8 tis.20228,4 tis.202336,4 tis.2024−54,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 368, 2021 4,1 tis., 2022 19,7 tis., 2023 293,3 tis., 2024 306,1 tis.202036820214,1 tis.202219,7 tis.2023293,3 tis.2024306,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 306,1 tis. € -54,9 tis. €
2023 293,3 tis. € 36,4 tis. €
2022 19,7 tis. € 8,4 tis. €
2021 4,1 tis. € 21,8 tis. €
2020 368 € 22,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Pasíva

  • Vlastné imanie33,3 tis. €
  • Záväzky176,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Metallurgical s.r.o. v konkurze?

Metallurgical s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Metallurgical s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala Metallurgical s.r.o. tržby 306,1 tis. €.

Je firma Metallurgical s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 Metallurgical s.r.o. vykázala stratu 54,9 tis. €.

Je Metallurgical s.r.o. platiteľom DPH?

Metallurgical s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Metallurgical s.r.o. sídli?

Metallurgical s.r.o. má sídlo na adrese Pri prachárni 20, Košice - mestská časť Juh, 040 11.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026