Niq, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50093801
DIČ: 2120180271
IČ DPH: SK2120180271
Mudrochova 7479/13, Bratislava - mestská časť Rača

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mudrochova 7479/13, Bratislava - mestská časť Rača Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 12. 1. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 11. 2016
Spisová značka: Sro/108189/B
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; Reklamné a marketingové služby; Administratívne služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Martin Dušek od 12. 1. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Niq, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 14 % na 12,8 tis. € a tržby jej klesli o 8 % na 98,8 tis. €.

98,8 tis. €
Tržby
12,8 tis. €
Zisk
151,4 tis. €
Aktíva
112,2 tis. €
Vlastné imanie
26 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 17,3 tis., 2022 12,3 tis., 2023 12,9 tis., 2024 11,3 tis., 2025 12,8 tis.202117,3 tis.202212,3 tis.202312,9 tis.202411,3 tis.202512,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 94,4 tis., 2022 103,2 tis., 2023 109,5 tis., 2024 107,2 tis., 2025 98,8 tis.202194,4 tis.2022103,2 tis.2023109,5 tis.2024107,2 tis.202598,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 98,8 tis. € 12,8 tis. €
2024 107,2 tis. € 11,3 tis. €
2023 109,5 tis. € 12,9 tis. €
2022 103,2 tis. € 12,3 tis. €
2021 94,4 tis. € 17,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie112,2 tis. €
  • Záväzky39,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Niq, s. r. o. v konkurze?

Niq, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Niq, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Niq, s. r. o. tržby 98,8 tis. €.

Je firma Niq, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Niq, s. r. o. dosiahla zisk 12,8 tis. €.

Je Niq, s. r. o. platiteľom DPH?

Niq, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Niq, s. r. o. sídli?

Niq, s. r. o. má sídlo na adrese Mudrochova 7479/13, Bratislava - mestská časť Rača, 831 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026