TATA AGRO, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50092979
DIČ: 2120179083
IČ DPH: SK2120179083
Bažantia 1124/3, Gabčíkovo

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bažantia 1124/3, Gabčíkovo Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pestovanie plodín a chov zvierat, poľovníctvo a služby s tým súvisiace 01.61
Dátum vzniku: 6. 1. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 2. 2016
Spisová značka: Sro/36792/T
Predmet podnikania (výber): poľnohospodárstvo a lesníctvo vrátane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom ich spra…; poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve; poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Anna Bodóová od 6. 1. 2016
    konateľspoločník
  • Teodor Bodo od 6. 1. 2016
    konateľspoločník
  • Anita Faragóová od 18. 5. 2022
    spoločník
  • Bc. Tünde Hölgye od 7. 10. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TATA AGRO, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 56,7 tis. € a tržby jej klesli o 26 % na 405,2 tis. €.

405,2 tis. €
Tržby
56,7 tis. €
Strata
478,3 tis. €
Celkové výnosy
331,5 tis. €
Aktíva
252 €
Vlastné imanie
100 %
Celková zadlženosť
6,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 22,4 tis., 2022 26,3 tis., 2023 −4,3 tis., 2024 17,0 tis., 2025 −56,7 tis.202122,4 tis.202226,3 tis.2023−4,3 tis.202417,0 tis.2025−56,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 442,3 tis., 2022 621,6 tis., 2023 451,8 tis., 2024 548,6 tis., 2025 405,2 tis.2021442,3 tis.2022621,6 tis.2023451,8 tis.2024548,6 tis.2025405,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 405,2 tis. € -56,7 tis. €
2024 548,6 tis. € 17,0 tis. €
2023 451,8 tis. € -4,3 tis. €
2022 621,6 tis. € 26,3 tis. €
2021 442,3 tis. € 22,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok201,7 tis. €
  • Zásoby50,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky38,6 tis. €
  • Finančné účty41,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov51,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-56,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky66,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky264,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TATA AGRO, s.r.o. v konkurze?

TATA AGRO, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TATA AGRO, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TATA AGRO, s.r.o. tržby 405,2 tis. €.

Je firma TATA AGRO, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TATA AGRO, s.r.o. vykázala stratu 56,7 tis. €.

Je TATA AGRO, s.r.o. platiteľom DPH?

TATA AGRO, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TATA AGRO, s.r.o. sídli?

TATA AGRO, s.r.o. má sídlo na adrese Bažantia 1124/3, Gabčíkovo, 930 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026