Sine, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50089871
DIČ: 2120171460
IČ DPH: SK2120171460
Bajčská cesta 2366/4, Nové Zámky

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bajčská cesta 2366/4, Nové Zámky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.01
Dátum vzniku: 1. 1. 2016
Základné imanie: 5,1 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2021
Spisová značka: Sro/39925/N
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť); Sprostredkovanie zamestnania za úhradu; Počítačové služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Matej Kolečáni od 22. 7. 2016
    konateľspoločník
  • Simona Pavlovičová od 22. 8. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Sine, spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 284 % na 7,7 tis. € a tržby jej klesli o 4 % na 98,8 tis. €.

98,8 tis. €
Tržby
7,7 tis. €
Zisk
165,7 tis. €
Aktíva
59,6 tis. €
Vlastné imanie
64 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 38,3 tis., 2022 4,3 tis., 2023 1,3 tis., 2024 2,0 tis., 2025 7,7 tis.202138,3 tis.20224,3 tis.20231,3 tis.20242,0 tis.20257,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 106,9 tis., 2022 113,7 tis., 2023 100,2 tis., 2024 103,1 tis., 2025 98,8 tis.2021106,9 tis.2022113,7 tis.2023100,2 tis.2024103,1 tis.202598,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 98,8 tis. € 7,7 tis. €
2024 103,1 tis. € 2,0 tis. €
2023 100,2 tis. € 1,3 tis. €
2022 113,7 tis. € 4,3 tis. €
2021 106,9 tis. € 38,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie59,6 tis. €
  • Záväzky106,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Sine, spol. s r.o. v konkurze?

Sine, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Sine, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Sine, spol. s r.o. tržby 98,8 tis. €.

Je firma Sine, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Sine, spol. s r.o. dosiahla zisk 7,7 tis. €.

Je Sine, spol. s r.o. platiteľom DPH?

Sine, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Sine, spol. s r.o. sídli?

Sine, spol. s r.o. má sídlo na adrese Bajčská cesta 2366/4, Nové Zámky, 940 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026