Gratex Services, a.s.

IČO 50083856 · DIČ SK2120181591

Aktívna spoločnosť
Právna forma
Akciová spoločnosť
Sídlo
Galvaniho 17/C, Bratislava
Odvetvie (NACE)
IT služby · 62.02
Dátum vzniku
2016-01-01
Tržby 2025
827,3 tis. €
Výsledok hospodárenia 2025
24,1 tis. €
DPH
Platiteľ DPH
Spisová značka
Sa/6298/B

Hlavný predmet podnikania
počítačové služby

Hospodárske výsledky

RokTržbyVýsledok hospodárenia
2025 827,3 tis. € 24,1 tis. €
2024 319,6 tis. € 11,9 tis. €
2023 333,0 tis. € 33,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

B

Hodnotenie dôveryhodnosti k dispozícii

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, naprieč 5 krajinami.

Zobraziť celý report — 14 dní zdarma

Časté otázky

Je firma Gratex Services, a.s. v konkurze?

Gratex Services, a.s. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Gratex Services, a.s. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Gratex Services, a.s. tržby 827,3 tis. €.

Je Gratex Services, a.s. platiteľom DPH?

Gratex Services, a.s. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Gratex Services, a.s. sídli?

Gratex Services, a.s. má sídlo na adrese Galvaniho 17/C, Bratislava, 82104.