DARUS stav s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50074059
DIČ: 2120166257
IČ DPH: SK2120166257
Tatranská 923/20, Spišská Belá

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tatranská 923/20, Spišská Belá Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva a korku okrem nábytku 16.23
Dátum vzniku: 12. 12. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 12. 2016
Spisová značka: Sro/32215/P
Predmet podnikania (výber): Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba; Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom; Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Daniel Rušin od 12. 12. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť DARUS stav s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 286 % na 124,5 tis. € a tržby jej narástli o 176 % na 2,6 mil. €.

2,6 mil. €
Tržby
124,5 tis. €
Zisk
2,6 mil. €
Celkové výnosy
1,4 mil. €
Aktíva
598,6 tis. €
Vlastné imanie
57 %
Celková zadlženosť
27,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,0 tis., 2022 20,8 tis., 2023 21,1 tis., 2024 32,2 tis., 2025 124,5 tis.20211,0 tis.202220,8 tis.202321,1 tis.202432,2 tis.2025124,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 628,7 tis., 2022 700,2 tis., 2023 1,1 mil., 2024 942,2 tis., 2025 2,6 mil.2021628,7 tis.2022700,2 tis.20231,1 mil.2024942,2 tis.20252,6 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,6 mil. € 124,5 tis. €
2024 942,2 tis. € 32,2 tis. €
2023 1,1 mil. € 21,1 tis. €
2022 700,2 tis. € 20,8 tis. €
2021 628,7 tis. € 1,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok928,4 tis. €
  • Zásoby1,8 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky76,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky173,1 tis. €
  • Finančné účty203,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie16,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy386,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov82,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie124,5 tis. €
  • Rezervy1,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky5,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky304,7 tis. €
  • Bankové úvery371,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie118,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma DARUS stav s.r.o. v konkurze?

DARUS stav s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma DARUS stav s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala DARUS stav s.r.o. tržby 2,6 mil. €.

Je firma DARUS stav s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 DARUS stav s.r.o. dosiahla zisk 124,5 tis. €.

Je DARUS stav s.r.o. platiteľom DPH?

DARUS stav s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma DARUS stav s.r.o. sídli?

DARUS stav s.r.o. má sídlo na adrese Tatranská 923/20, Spišská Belá, 059 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026