niko stav s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50070045
DIČ: 2120164134
Ulica Spodná Mrzačka 745/86, Zákamenné

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ulica Spodná Mrzačka 745/86, Zákamenné Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.99
Dátum vzniku: 2. 12. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/64665/L
Predmet podnikania (výber): Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Štefan Chudjak od 7. 12. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť niko stav s.r.o. v roku 2024 sa prepadla zo zisku do straty 3,5 tis. € a tržby jej klesli o 83 % na 16,5 tis. €.

16,5 tis. €
Tržby
3,5 tis. €
Strata
69,4 tis. €
Aktíva
43,4 tis. €
Vlastné imanie
37 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 −4,3 tis., 2021 1,7 tis., 2022 21,2 tis., 2023 722, 2024 −3,5 tis.2020−4,3 tis.20211,7 tis.202221,2 tis.20237222024−3,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 107,1 tis., 2021 120,8 tis., 2022 109,2 tis., 2023 97,5 tis., 2024 16,5 tis.2020107,1 tis.2021120,8 tis.2022109,2 tis.202397,5 tis.202416,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 16,5 tis. € -3,5 tis. €
2023 97,5 tis. € 722 €
2022 109,2 tis. € 21,2 tis. €
2021 120,8 tis. € 1,7 tis. €
2020 107,1 tis. € -4,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Pasíva

  • Vlastné imanie43,4 tis. €
  • Záväzky26,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma niko stav s.r.o. v konkurze?

niko stav s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma niko stav s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala niko stav s.r.o. tržby 16,5 tis. €.

Je firma niko stav s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 niko stav s.r.o. vykázala stratu 3,5 tis. €.

Kde firma niko stav s.r.o. sídli?

niko stav s.r.o. má sídlo na adrese Ulica Spodná Mrzačka 745/86, Zákamenné, 029 56.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026