IM Transline, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50059165
DIČ: 2120162088
IČ DPH: SK2120162088
Čingov 784, Močenok

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Čingov 784, Močenok Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Športové, zábavné a rekreačné činnosti 93.13
Dátum vzniku: 2. 12. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 2. 2018
Spisová značka: Sro/36662/T
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Igor Martinka od 2. 12. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť IM Transline, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 219 % na 31,3 tis. € a tržby jej narástli o 14 % na 329,4 tis. €.

329,4 tis. €
Tržby
31,3 tis. €
Zisk
329,4 tis. €
Celkové výnosy
208,9 tis. €
Aktíva
84,8 tis. €
Vlastné imanie
59 %
Celková zadlženosť
25,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,3 tis., 2022 −42,7 tis., 2023 8,2 tis., 2024 9,8 tis., 2025 31,3 tis.20212,3 tis.2022−42,7 tis.20238,2 tis.20249,8 tis.202531,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 44,4 tis., 2022 39,9 tis., 2023 117,8 tis., 2024 289,4 tis., 2025 329,4 tis.202144,4 tis.202239,9 tis.2023117,8 tis.2024289,4 tis.2025329,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 329,4 tis. € 31,3 tis. €
2024 289,4 tis. € 9,8 tis. €
2023 117,8 tis. € 8,2 tis. €
2022 39,9 tis. € -42,7 tis. €
2021 44,4 tis. € 2,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok139,8 tis. €
  • Zásoby13,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky16,9 tis. €
  • Finančné účty38,4 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie84,8 tis. €
  • Záväzky124,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma IM Transline, s.r.o. v konkurze?

IM Transline, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma IM Transline, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala IM Transline, s.r.o. tržby 329,4 tis. €.

Je firma IM Transline, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 IM Transline, s.r.o. dosiahla zisk 31,3 tis. €.

Je IM Transline, s.r.o. platiteľom DPH?

IM Transline, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma IM Transline, s.r.o. sídli?

IM Transline, s.r.o. má sídlo na adrese Čingov 784, Močenok, 951 31.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026