IN WHITE, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50058916
DIČ: 2120164013
Padlých hrdinov 71, Bratislava - Podunajské Biskupice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Padlých hrdinov 71, Bratislava - Podunajské Biskupice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.99
Dátum vzniku: 5. 12. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/107781/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (moloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Attila Csontos od 5. 12. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť IN WHITE, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 130 % na 33,0 tis. € a tržby jej klesli o 19 % na 371,5 tis. €.

371,5 tis. €
Tržby
33,0 tis. €
Zisk
396,7 tis. €
Celkové výnosy
261,8 tis. €
Aktíva
143,5 tis. €
Vlastné imanie
45 %
Celková zadlženosť
54,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 25,9 tis., 2022 33,3 tis., 2023 31,1 tis., 2024 14,3 tis., 2025 33,0 tis.202125,9 tis.202233,3 tis.202331,1 tis.202414,3 tis.202533,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 502,0 tis., 2022 614,4 tis., 2023 588,4 tis., 2024 460,4 tis., 2025 371,5 tis.2021502,0 tis.2022614,4 tis.2023588,4 tis.2024460,4 tis.2025371,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 371,5 tis. € 33,0 tis. €
2024 460,4 tis. € 14,3 tis. €
2023 588,4 tis. € 31,1 tis. €
2022 614,4 tis. € 33,3 tis. €
2021 502,0 tis. € 25,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok65,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky149,8 tis. €
  • Finančné účty44,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov105,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie33,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky23,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky51,2 tis. €
  • Bankové úvery43,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma IN WHITE, s. r. o. v konkurze?

IN WHITE, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma IN WHITE, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala IN WHITE, s. r. o. tržby 371,5 tis. €.

Je firma IN WHITE, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 IN WHITE, s. r. o. dosiahla zisk 33,0 tis. €.

Kde firma IN WHITE, s. r. o. sídli?

IN WHITE, s. r. o. má sídlo na adrese Padlých hrdinov 71, Bratislava - Podunajské Biskupice, 821 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026