BRM restaurant s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50055798
DIČ: 2120159327
IČ DPH: SK2120159327
Partizánska 45, Bardejov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Partizánska 45, Bardejov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.99
Dátum vzniku: 26. 11. 2015
Základné imanie: 6,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 22. 9. 2016
Spisová značka: Sro/32174/P
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu; Prevádzkovanie výdajnej stravy …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Martin Kravec od 26. 11. 2015
    konateľspoločník
  • Mgr. Branislav Červenický od 26. 11. 2015
    konateľspoločník
  • Radovan Čupeľa od 26. 11. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť BRM restaurant s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 37 % na 35,7 tis. € a tržby jej narástli o 11 % na 1,2 mil. €.

1,2 mil. €
Tržby
35,7 tis. €
Zisk
1,2 mil. €
Celkové výnosy
285,2 tis. €
Aktíva
175,3 tis. €
Vlastné imanie
39 %
Celková zadlženosť
38,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −47,1 tis., 2022 80,7 tis., 2023 40,0 tis., 2024 56,7 tis., 2025 35,7 tis.2021−47,1 tis.202280,7 tis.202340,0 tis.202456,7 tis.202535,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 444,6 tis., 2022 715,8 tis., 2023 950,4 tis., 2024 1,1 mil., 2025 1,2 mil.2021444,6 tis.2022715,8 tis.2023950,4 tis.20241,1 mil.20251,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,2 mil. € 35,7 tis. €
2024 1,1 mil. € 56,7 tis. €
2023 950,4 tis. € 40,0 tis. €
2022 715,8 tis. € 80,7 tis. €
2021 444,6 tis. € -47,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok76,0 tis. €
  • Zásoby2,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky33,7 tis. €
  • Finančné účty165,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie7,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,0 tis. €
  • Kapitálové fondy34,8 tis. €
  • Fondy zo zisku600 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov98,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie35,7 tis. €
  • Rezervy554 €
  • Dlhodobé záväzky47,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky44,3 tis. €
  • Bankové úvery19,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie-2,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BRM restaurant s.r.o. v konkurze?

BRM restaurant s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BRM restaurant s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala BRM restaurant s.r.o. tržby 1,2 mil. €.

Je firma BRM restaurant s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 BRM restaurant s.r.o. dosiahla zisk 35,7 tis. €.

Je BRM restaurant s.r.o. platiteľom DPH?

BRM restaurant s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BRM restaurant s.r.o. sídli?

BRM restaurant s.r.o. má sídlo na adrese Partizánska 45, Bardejov, 085 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026