LINK Slovakia, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50052551
DIČ: 2120156445
IČ DPH: SK2120156445
Lučenecká cesta 921/5, Zvolen

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Lučenecká cesta 921/5, Zvolen Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.99
Dátum vzniku: 13. 11. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2016
Spisová značka: Sro/28861/S
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoo…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; reklamné a marketingové služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Libor Jurásek od 13. 11. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť LINK Slovakia, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 12 % na 19,7 tis. € a tržby jej klesli o 14 % na 406,1 tis. €.

406,1 tis. €
Tržby
19,7 tis. €
Zisk
406,1 tis. €
Celkové výnosy
206,3 tis. €
Aktíva
134,1 tis. €
Vlastné imanie
35 %
Celková zadlženosť
25,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 12,0 tis., 2022 14,1 tis., 2023 40,1 tis., 2024 17,6 tis., 2025 19,7 tis.202112,0 tis.202214,1 tis.202340,1 tis.202417,6 tis.202519,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 380,9 tis., 2022 436,8 tis., 2023 575,3 tis., 2024 471,5 tis., 2025 406,1 tis.2021380,9 tis.2022436,8 tis.2023575,3 tis.2024471,5 tis.2025406,1 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 380,9 tis., 2022 437,1 tis., 2023 576,1 tis., 2024 471,5 tis., 2025 406,1 tis.2021380,9 tis.2022437,1 tis.2023576,1 tis.2024471,5 tis.2025406,1 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 2,2 tis., 2022 4,4 tis., 2023 10,9 tis., 2024 5,0 tis., 2025 5,1 tis.20212,2 tis.20224,4 tis.202310,9 tis.20245,0 tis.20255,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 406,1 tis. € 19,7 tis. €
2024 471,5 tis. € 17,6 tis. €
2023 575,3 tis. € 40,1 tis. €
2022 436,8 tis. € 14,1 tis. €
2021 380,9 tis. € 12,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok2,0 tis. €
  • Zásoby50,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky20,2 tis. €
  • Finančné účty133,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov108,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie19,7 tis. €
  • Rezervy3,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky66,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LINK Slovakia, s.r.o. v konkurze?

LINK Slovakia, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LINK Slovakia, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala LINK Slovakia, s.r.o. tržby 406,1 tis. €.

Je firma LINK Slovakia, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 LINK Slovakia, s.r.o. dosiahla zisk 19,7 tis. €.

Je LINK Slovakia, s.r.o. platiteľom DPH?

LINK Slovakia, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma LINK Slovakia, s.r.o. sídli?

LINK Slovakia, s.r.o. má sídlo na adrese Lučenecká cesta 921/5, Zvolen, 960 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026