roso build group s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50050389
DIČ: 2120170107
IČ DPH: SK2120170107
Streženice 15, Streženice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Streženice 15, Streženice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.99
Dátum vzniku: 5. 12. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 8. 3. 2019
Spisová značka: Sro/32326/R
Predmet podnikania (výber): čistiace a upratovacie služby; murárstvo; uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť roso build group s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 9 % na 17,3 tis. € a tržby jej narástli o 89 % na 2,5 mil. €.

2,5 mil. €
Tržby
17,3 tis. €
Zisk
2,5 mil. €
Celkové výnosy
1,1 mil. €
Aktíva
92,8 tis. €
Vlastné imanie
91 %
Celková zadlženosť
11,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 15,7 tis., 2022 3,7 tis., 2023 96,5 tis., 2024 15,8 tis., 2025 17,3 tis.202115,7 tis.20223,7 tis.202396,5 tis.202415,8 tis.202517,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 717,1 tis., 2022 222,2 tis., 2023 502,8 tis., 2024 1,3 mil., 2025 2,5 mil.2021717,1 tis.2022222,2 tis.2023502,8 tis.20241,3 mil.20252,5 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 719,1 tis., 2022 237,3 tis., 2023 622,4 tis., 2024 1,4 mil., 2025 2,5 mil.2021719,1 tis.2022237,3 tis.2023622,4 tis.20241,4 mil.20252,5 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 2,7 tis., 2022 3,4 tis., 2023 10,3 tis., 2024 4,3 tis., 2025 4,6 tis.20212,7 tis.20223,4 tis.202310,3 tis.20244,3 tis.20254,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,5 mil. € 17,3 tis. €
2024 1,3 mil. € 15,8 tis. €
2023 502,8 tis. € 96,5 tis. €
2022 222,2 tis. € 3,7 tis. €
2021 717,1 tis. € 15,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok248,1 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok677,8 tis. €
  • Zásoby35,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky68,3 tis. €
  • Finančné účty24,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku172 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov70,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie17,3 tis. €
  • Rezervy2,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky39,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky896,2 tis. €
  • Bankové úvery22,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma roso build group s.r.o. v konkurze?

roso build group s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma roso build group s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala roso build group s.r.o. tržby 2,5 mil. €.

Je firma roso build group s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 roso build group s.r.o. dosiahla zisk 17,3 tis. €.

Je roso build group s.r.o. platiteľom DPH?

roso build group s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma roso build group s.r.o. sídli?

roso build group s.r.o. má sídlo na adrese Streženice 15, Streženice, 020 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026