Štefan Štefánka s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50044851
DIČ: 2120159239
IČ DPH: SK2120159239
Rudinská

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Rudinská Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti súvisiace so starostlivosťou o budovy a úpravou krajiny 81.30
Dátum vzniku: 25. 11. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 18. 1. 2017
Spisová značka: Sro/64633/L
Predmet podnikania (výber): poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve; poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve; opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Štefan Štefánka od 25. 11. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Štefan Štefánka s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 379 € a tržby jej klesli o 43 % na 66,6 tis. €.

66,6 tis. €
Tržby
379 €
Strata
96,0 tis. €
Celkové výnosy
418,3 tis. €
Aktíva
-1,0 tis. €
Vlastné imanie
100 %
Celková zadlženosť
31,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −8,9 tis., 2022 998, 2023 10,5 tis., 2024 3,0 tis., 2025 −3792021−8,9 tis.2022998202310,5 tis.20243,0 tis.2025−379
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 61,5 tis., 2022 89,2 tis., 2023 96,2 tis., 2024 116,8 tis., 2025 66,6 tis.202161,5 tis.202289,2 tis.202396,2 tis.2024116,8 tis.202566,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 66,6 tis. € -379 €
2024 116,8 tis. € 3,0 tis. €
2023 96,2 tis. € 10,5 tis. €
2022 89,2 tis. € 998 €
2021 61,5 tis. € -8,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok269,8 tis. €
  • Zásoby4,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky84,9 tis. €
  • Finančné účty58,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-6,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-379 €
  • Dlhodobé záväzky370 €
  • Krátkodobé záväzky418,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Štefan Štefánka s.r.o. v konkurze?

Štefan Štefánka s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Štefan Štefánka s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Štefan Štefánka s.r.o. tržby 66,6 tis. €.

Je firma Štefan Štefánka s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Štefan Štefánka s.r.o. vykázala stratu 379 €.

Je Štefan Štefánka s.r.o. platiteľom DPH?

Štefan Štefánka s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Štefan Štefánka s.r.o. sídli?

Štefan Štefánka s.r.o. má sídlo na adrese Rudinská, 023 31.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026