ORIOLA SK s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50019201
DIČ: 2120142310
IČ DPH: SK2120142310
Komenského 2623/46, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Komenského 2623/46, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti súvisiace so starostlivosťou o budovy a úpravou krajiny 81.21
Dátum vzniku: 21. 10. 2015
Základné imanie: 15,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 10. 2016
Spisová značka: Sro/64476/L
Predmet podnikania (výber): Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve; Čistiace a upratovacie služby; Prevádzkovanie čistiarne a práčovne …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Bc. Juraj Olašák od 21. 10. 2015
    konateľspoločník
  • Mgr. Jana Olašáková od 21. 10. 2015
    konateľspoločník
  • Mgr. Vladimír Olašák od 21. 10. 2015
    konateľspoločník
  • Richard Olašák od 7. 8. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ORIOLA SK s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 77 % na 98,6 tis. € a tržby jej narástli o 4 % na 2,0 mil. €.

2,0 mil. €
Tržby
98,6 tis. €
Zisk
2,0 mil. €
Celkové výnosy
1,3 mil. €
Aktíva
765,4 tis. €
Vlastné imanie
39 %
Celková zadlženosť
75,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 127,4 tis., 2022 107,8 tis., 2023 75,1 tis., 2024 55,8 tis., 2025 98,6 tis.2021127,4 tis.2022107,8 tis.202375,1 tis.202455,8 tis.202598,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,7 mil., 2022 1,8 mil., 2023 1,8 mil., 2024 1,9 mil., 2025 2,0 mil.20211,7 mil.20221,8 mil.20231,8 mil.20241,9 mil.20252,0 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,0 mil. € 98,6 tis. €
2024 1,9 mil. € 55,8 tis. €
2023 1,8 mil. € 75,1 tis. €
2022 1,8 mil. € 107,8 tis. €
2021 1,7 mil. € 127,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok567,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky442,0 tis. €
  • Finančné účty250,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie15,0 tis. €
  • Fondy zo zisku11,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov640,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie98,6 tis. €
  • Rezervy12,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky102,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky265,9 tis. €
  • Bankové úvery113,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ORIOLA SK s.r.o. v konkurze?

ORIOLA SK s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ORIOLA SK s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ORIOLA SK s.r.o. tržby 2,0 mil. €.

Je firma ORIOLA SK s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ORIOLA SK s.r.o. dosiahla zisk 98,6 tis. €.

Je ORIOLA SK s.r.o. platiteľom DPH?

ORIOLA SK s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ORIOLA SK s.r.o. sídli?

ORIOLA SK s.r.o. má sídlo na adrese Komenského 2623/46, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026