MUDr. Ivan Gažo, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50014978
DIČ: 2120171603
Gorkého 1, Prievidza

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Gorkého 1, Prievidza Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.22
Dátum vzniku: 1. 1. 2016
Spisová značka: Sro/32399/R
Predmet podnikania (výber): Prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia, gynekologicko-pôrodnícka ambulancia v špecializačnom odbore gynekológia a p…; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Ivan Gažo od 1. 1. 2016
    konateľspoločník
  • MUDr. Tomáš Gažo od 30. 8. 2023
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MUDr. Ivan Gažo, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 4 % na 106,1 tis. € a tržby jej klesli o 2 % na 315,3 tis. €.

315,3 tis. €
Tržby
106,1 tis. €
Zisk
316,4 tis. €
Celkové výnosy
129,0 tis. €
Aktíva
111,6 tis. €
Vlastné imanie
13 %
Celková zadlženosť
91,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 48,4 tis., 2022 67,2 tis., 2023 96,7 tis., 2024 102,3 tis., 2025 106,1 tis.202148,4 tis.202267,2 tis.202396,7 tis.2024102,3 tis.2025106,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 254,8 tis., 2022 267,7 tis., 2023 303,6 tis., 2024 321,8 tis., 2025 315,3 tis.2021254,8 tis.2022267,7 tis.2023303,6 tis.2024321,8 tis.2025315,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 315,3 tis. € 106,1 tis. €
2024 321,8 tis. € 102,3 tis. €
2023 303,6 tis. € 96,7 tis. €
2022 267,7 tis. € 67,2 tis. €
2021 254,8 tis. € 48,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok39,9 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky1,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky54,5 tis. €
  • Finančné účty33,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie106,1 tis. €
  • Rezervy1,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky13,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MUDr. Ivan Gažo, s. r. o. v konkurze?

MUDr. Ivan Gažo, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MUDr. Ivan Gažo, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MUDr. Ivan Gažo, s. r. o. tržby 315,3 tis. €.

Je firma MUDr. Ivan Gažo, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MUDr. Ivan Gažo, s. r. o. dosiahla zisk 106,1 tis. €.

Kde firma MUDr. Ivan Gažo, s. r. o. sídli?

MUDr. Ivan Gažo, s. r. o. má sídlo na adrese Gorkého 1, Prievidza, 971 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026