KP Investment SE

Aktívna spoločnosť
IČO: 50001086
DIČ: 2120145214
Astrová 2/A, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Európska spoločnosť
Sídlo: Astrová 2/A, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Finančné služby okrem poistenia a dôchodkového financovania 64.99
Dátum vzniku: 30. 9. 2015
Základné imanie: 121,8 tis. €
Spisová značka: Po/3220/B
Predmet podnikania (výber): prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov bez poskytovania iných než základných služieb spojených s ná…; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Martin Kováč od 11. 6. 2020
    člen predstavenstva
  • Ing. Miroslav Peteja od 11. 6. 2020
    člen dozornej rady
  • Ingrid Kováčová od 11. 6. 2020
    člen dozornej rady
  • JUDr. Radovan Pala od 11. 6. 2020
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť KP Investment SE v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 86,4 tis. € a tržby jej narástli o 173 % na 137,1 tis. €.

137,1 tis. €
Tržby
86,4 tis. €
Zisk
137,1 tis. €
Celkové výnosy
2,5 mil. €
Aktíva
2,3 mil. €
Vlastné imanie
6 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 634,2 tis., 2022 656,8 tis., 2023 215,1 tis., 2024 −27,6 tis., 2025 86,4 tis.2021634,2 tis.2022656,8 tis.2023215,1 tis.2024−27,6 tis.202586,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 193,9 tis., 2022 197,8 tis., 2023 94,1 tis., 2024 50,3 tis., 2025 137,1 tis.2021193,9 tis.2022197,8 tis.202394,1 tis.202450,3 tis.2025137,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 137,1 tis. € 86,4 tis. €
2024 50,3 tis. € -27,6 tis. €
2023 94,1 tis. € 215,1 tis. €
2022 197,8 tis. € 656,8 tis. €
2021 193,9 tis. € 634,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý finančný majetok356,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky13,4 tis. €
  • Krátkodobý finančný majetok1,2 mil. €
  • Finančné účty890,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie493 €

Pasíva

  • Základné imanie121,8 tis. €
  • Fondy zo zisku24,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov2,0 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie86,4 tis. €
  • Rezervy4,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky144,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma KP Investment SE v konkurze?

KP Investment SE nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma KP Investment SE tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala KP Investment SE tržby 137,1 tis. €.

Je firma KP Investment SE v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 KP Investment SE dosiahla zisk 86,4 tis. €.

Kde firma KP Investment SE sídli?

KP Investment SE má sídlo na adrese Astrová 2/A, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026