FEX s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48340812
DIČ: 2120140528
IČ DPH: SK2120140528
Oravská Jasenica 137, Oravská Jasenica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Oravská Jasenica 137, Oravská Jasenica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.99
Dátum vzniku: 15. 10. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2016
Spisová značka: Sro/64418/L
Predmet podnikania (výber): Sťahovacie služby; Skladovanie a pomocné činnosti v doprave; Poskytovanie obslužny´ch služieb pri kultúrnych a iny´ch spoločensky´ch podujatiach …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Juraj Feranec od 14. 8. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť FEX s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 6 % na 11,0 tis. € a tržby jej narástli o 10 % na 965,9 tis. €.

965,9 tis. €
Tržby
11,0 tis. €
Zisk
965,9 tis. €
Celkové výnosy
230,8 tis. €
Aktíva
116,8 tis. €
Vlastné imanie
49 %
Celková zadlženosť
17,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 11,4 tis., 2022 −33,7 tis., 2023 −6,2 tis., 2024 10,4 tis., 2025 11,0 tis.202111,4 tis.2022−33,7 tis.2023−6,2 tis.202410,4 tis.202511,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 634,0 tis., 2022 523,2 tis., 2023 903,9 tis., 2024 875,9 tis., 2025 965,9 tis.2021634,0 tis.2022523,2 tis.2023903,9 tis.2024875,9 tis.2025965,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 965,9 tis. € 11,0 tis. €
2024 875,9 tis. € 10,4 tis. €
2023 903,9 tis. € -6,2 tis. €
2022 523,2 tis. € -33,7 tis. €
2021 634,0 tis. € 11,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok46,8 tis. €
  • Zásoby10,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky100,4 tis. €
  • Finančné účty72,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie745 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy90,0 tis. €
  • Fondy zo zisku832 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov10,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie11,0 tis. €
  • Rezervy6,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky8,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky99,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma FEX s.r.o. v konkurze?

FEX s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma FEX s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala FEX s.r.o. tržby 965,9 tis. €.

Je firma FEX s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 FEX s.r.o. dosiahla zisk 11,0 tis. €.

Je FEX s.r.o. platiteľom DPH?

FEX s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma FEX s.r.o. sídli?

FEX s.r.o. má sídlo na adrese Oravská Jasenica 137, Oravská Jasenica, 029 64.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026