Calyx SK s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48339741
DIČ: 2120314020
IČ DPH: SK2120314020
Rovníková 16, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Rovníková 16, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.99
Dátum vzniku: 13. 10. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 4. 2017
Spisová značka: Sro/106772/B
Predmet podnikania (výber): Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností; Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zari…; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Rastislav Pavelek od 28. 3. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Calyx SK s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 82 % na 7,0 tis. € a tržby jej narástli o 48 % na 358,2 tis. €.

358,2 tis. €
Tržby
7,0 tis. €
Zisk
358,2 tis. €
Celkové výnosy
639,9 tis. €
Aktíva
165,5 tis. €
Vlastné imanie
74 %
Celková zadlženosť
10,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 927, 2022 −86,2 tis., 2023 20,3 tis., 2024 38,3 tis., 2025 7,0 tis.20219272022−86,2 tis.202320,3 tis.202438,3 tis.20257,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 100,7 tis., 2022 1,3 tis., 2023 106,4 tis., 2024 241,7 tis., 2025 358,2 tis.2021100,7 tis.20221,3 tis.2023106,4 tis.2024241,7 tis.2025358,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 358,2 tis. € 7,0 tis. €
2024 241,7 tis. € 38,3 tis. €
2023 106,4 tis. € 20,3 tis. €
2022 1,3 tis. € -86,2 tis. €
2021 100,7 tis. € 927 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok512,6 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok23,2 tis. €
  • Zásoby90,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky7 €
  • Finančné účty13,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy184,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-31,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie7,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky474,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Calyx SK s.r.o. v konkurze?

Calyx SK s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Calyx SK s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Calyx SK s.r.o. tržby 358,2 tis. €.

Je firma Calyx SK s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Calyx SK s.r.o. dosiahla zisk 7,0 tis. €.

Je Calyx SK s.r.o. platiteľom DPH?

Calyx SK s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Calyx SK s.r.o. sídli?

Calyx SK s.r.o. má sídlo na adrese Rovníková 16, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026