STOMAPRIM s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48328715
DIČ: 2120142607
IČ DPH: SK2120142607
Spojová 14, Banská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Spojová 14, Banská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.23
Dátum vzniku: 17. 10. 2015
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/28748/S
Predmet podnikania (výber): Prenájom hnuteľných vecí; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Eva Sekanová od 15. 6. 2016
    konateľ
  • MUDr. Margaréta Pribulová od 15. 6. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť STOMAPRIM s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 6,4 tis. € a tržby jej klesli o 7 % na 122,6 tis. €.

122,6 tis. €
Tržby
6,4 tis. €
Strata
77,1 tis. €
Aktíva
63,1 tis. €
Vlastné imanie
18 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 16,0 tis., 2022 8,2 tis., 2023 17,2 tis., 2024 1,7 tis., 2025 −6,4 tis.202116,0 tis.20228,2 tis.202317,2 tis.20241,7 tis.2025−6,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 89,2 tis., 2022 103,0 tis., 2023 130,1 tis., 2024 131,4 tis., 2025 122,6 tis.202189,2 tis.2022103,0 tis.2023130,1 tis.2024131,4 tis.2025122,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 122,6 tis. € -6,4 tis. €
2024 131,4 tis. € 1,7 tis. €
2023 130,1 tis. € 17,2 tis. €
2022 103,0 tis. € 8,2 tis. €
2021 89,2 tis. € 16,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie63,1 tis. €
  • Záväzky14,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma STOMAPRIM s.r.o. v konkurze?

STOMAPRIM s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma STOMAPRIM s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala STOMAPRIM s.r.o. tržby 122,6 tis. €.

Je firma STOMAPRIM s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 STOMAPRIM s.r.o. vykázala stratu 6,4 tis. €.

Je STOMAPRIM s.r.o. platiteľom DPH?

STOMAPRIM s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma STOMAPRIM s.r.o. sídli?

STOMAPRIM s.r.o. má sídlo na adrese Spojová 14, Banská Bystrica, 974 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026