TRICOLORE s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48327841
DIČ: 2120138504
IČ DPH: SK2120138504
Pezinská Baba 4047, Pezinok

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pezinská Baba 4047, Pezinok Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.99
Dátum vzniku: 9. 10. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 2. 2016
Spisová značka: Sro/106747/B
Predmet podnikania (výber): Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál určených na priamu spotrebu mimo prevádzkových priestorov; Výroba potravinárskych výrobkov; Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zari… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Emanuele Fortini od 9. 10. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TRICOLORE s. r. o. v roku 2025 dosiahla zisk 4,7 tis. € a tržby dosiahli 330,9 tis. €.

330,9 tis. €
Tržby
4,7 tis. €
Zisk
330,9 tis. €
Celkové výnosy
91,3 tis. €
Aktíva
13,6 tis. €
Vlastné imanie
85 %
Celková zadlženosť
18,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 4,1 tis., 2021 429, 2022 −292, 2023 4,9 tis., 2025 4,7 tis.20204,1 tis.20214292022−29220234,9 tis.20254,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 81,1 tis., 2021 92,4 tis., 2022 89,2 tis., 2023 246,1 tis., 2025 330,9 tis.202081,1 tis.202192,4 tis.202289,2 tis.2023246,1 tis.2025330,9 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2020 84,1 tis., 2021 100,1 tis., 2022 103,3 tis., 2023 246,2 tis., 2025 330,9 tis.202084,1 tis.2021100,1 tis.2022103,3 tis.2023246,2 tis.2025330,9 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2020 780, 2021 128, 2022 457, 2023 1,4 tis., 2025 2,3 tis.20207802021128202245720231,4 tis.20252,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 330,9 tis. € 4,7 tis. €
2023 246,1 tis. € 4,9 tis. €
2022 89,2 tis. € -292 €
2021 92,4 tis. € 429 €
2020 81,1 tis. € 4,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok31,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky41,6 tis. €
  • Finančné účty18,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov3,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie4,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky74,0 tis. €
  • Bankové úvery3,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TRICOLORE s. r. o. v konkurze?

TRICOLORE s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TRICOLORE s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TRICOLORE s. r. o. tržby 330,9 tis. €.

Je firma TRICOLORE s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TRICOLORE s. r. o. dosiahla zisk 4,7 tis. €.

Je TRICOLORE s. r. o. platiteľom DPH?

TRICOLORE s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TRICOLORE s. r. o. sídli?

TRICOLORE s. r. o. má sídlo na adrese Pezinská Baba 4047, Pezinok, 902 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026